Kalibrační letiště pro průnik UAV Primoco

Kalibrační letiště pro průnik UAV Primoco

Kalibrace navigace Primoco UAVCzech Primoco UAV má dodat malajsijskému týmu GIAAN navigační kalibrační systém pro letiště.

Spisovatel štábu DRONELIFE Ian M. Crosby

Český výrobce UAV UAV Primogo Podepsala dohodu o dodávkách malajské společnosti Skupina Qian S novým kalibračním systémem NAVAID. Toto kalibrační řešení používají Primoco UAV One 150 UAV a má aplikace při kontrole, kalibraci a vyhodnocování letištních navigačních přístrojů včetně ILS/VOR/DME/TACAN/COM a vizuálních přístrojů, jako je PAPI/ VASI se snaží využít systém GIAAN k provádění kalibračních prací na letištích v regionu jihovýchodní Asie. Smlouva v hodnotě 3,7 milionu EUR zahrnuje také nákup dvou UAV One 150.

Primoco UAV vyrábí více než 150 civilních a vojenských dronů. One 150 je těžký nákladní dron o hmotnosti 150 kg (asi 330 liber), s výdrží letu 15 hodin a doletem 2000 km nebo 1242 mil. S užitečným zatížením 30 kg (66 lb) se Primoco zaměřuje na civilní a vojenské aplikace včetně energetiky, hraničních operací a operací první reakce a obnovy po katastrofě.

„Zatímco stávající kalibrační řešení UAV využívají miniaturizovaný hardware, který ne vždy zpracuje skutečná data vysílače a přijímače, Primoco UAV One 150 má stejné kalibrační a měřící vybavení jako platformy s lidskou posádkou,“ řekl generální ředitel Primoco UAV SE Ladislav Semetkovský. „To výrazně snižuje náklady na přesný standardní výstup ICAO, který zákazníci vyžadují při kalibraci letové navigace.“

Přečtěte si více:

Ian navštěvoval Dominikánskou univerzitu v Kalifornii, kde v roce 2019 získal bakalářský titul v angličtině. S celoživotní vášní pro psaní, vyprávění příběhů a technologie nyní přispívá do DroneLife jako spisovatelka.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *