Jednodenní prodej Amazonu srazí až 35 procent z nabíječek Anker

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

Pokud nakupujete přenosné nabíječky a další napájecí příslušenství, stojí za to se podívat Prodej na Amazonu, který funguje pouze dnes. Mnoho produktů značky bylo sníženo až o 35 procent . Mezi nimi je balíček, který obsahuje přenosnou nabíječku PowerCore III Elite 25600 60W, 65W nástěnnou nabíječku PowerPort III, kabel USB-C na USB-C a cestovní tašku.

Pomocí 60W USB-C a duálních 18W USB portů můžete současně nabíjet až tři zařízení. Kapacita 25 600 mAh by měla stačit na dobití iPhonu 12 alespoň pětkrát a Samsung Galaxy S21 alespoň čtyřikrát, navrhuje Anker. Balíček je v současné době tak nízký jako 160 $ .

Jinde budete moci získat mini napájecí konektor PowerPort Strip PD 2 pro oproti 36 $. Rozbočovač vám umožní napájet a nabíjet pět zařízení současně prostřednictvím USB-C portu, dvou USB nabíjecích portů s technologií PowerIQ a dvojice AC zásuvek.

Můžete také ušetřit na stojanu 2 v 1 PowerWave Sense, který vám umožní bezdrátově nabít jakýkoli telefon s podporou Qi. Podle Ankera nemusíte nutně odstraňovat pouzdro na telefon. Pokud má tloušťku méně než pět milimetrů a nejde o magnetické pouzdro nebo MagSafe, mělo by zařízení stále nabíjet váš telefon. Můžete účtovat (Series 1-6 a SE) pomocí stojanu, který je v současné době snížen z 43 $ na . Můžete si dnes prohlédnout zbytek produktů Anker na prodej na jejich stránkách .

Následovat Vložení tweetu Na Twitteru najdete nejnovější technologické nabídky a tipy na nákup.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.