Jak skrýt své telefonní číslo na Androidu a iPhone

Jak skrýt své telefonní číslo na Androidu a iPhone

Když někoho kontaktujete, obvykle chcete, aby věděl, kdo jste. obvykle. Na druhou stranu jsou chvíle, kdy možná budete chtít nebo potřebujete skrýt své telefonní číslo před osobou na druhém konci hovoru. Ať už používáte telefon se systémem Android nebo iPhone, své číslo můžete snadno skrýt pomocí jedné ze tří možností.

Skryjte své číslo v zařízení

Zařízení Android i iOS vám umožňují skrýt vaše ID volajícího, ačkoli někteří operátoři mohou tuto funkci obcházet a vyžadovat, abyste své číslo zablokovali přímo prostřednictvím nich. Základní kroky se liší v závislosti na vašem zařízení.

Chcete-li zablokovat své telefonní číslo na iPhonu, přejděte na Nastavení > telefon > Ukažte mi ID volajícíhoa potom vypněte přepínač Zobrazit moje ID volajícího.

V systému Android otevřete nabídku z mobilní aplikace klepnutím na v pravém horním rohu. Nyní přejděte dolů na nastaveníOn vybírá Doplňkové službypak to najděte Další hovory a nastavení. Nyní byste měli vidět a Ukažte své ID volajícího Možnost, kterou můžete přepnout na Nikdy, zablokovat vaše jméno a číslo při telefonování.

Mějte na paměti, že přesné pojmenování výše uvedených nastavení se může lišit v závislosti na vašem zařízení Android.

Zablokujte své číslo symbolem hvězdy

Tato metoda existuje již desítky let. V závislosti na tom, kde žijete, můžete před zadáním telefonního čísla, před kterým chcete své číslo skrýt, stisknout *67 na klávesnici telefonu. Když druhá strana přijme váš hovor, uvidíte „Neznámé číslo“ nebo „Neznámý volající“. Tato metoda je užitečná zejména pro kontrolu, zda někdo nezablokoval vaše telefonní číslo, protože blokování obejde a vy budete moci danou osobu přesto kontaktovat.

Pokud se však nacházíte ve Spojeném království nebo Irsku, musíte místo *67 zadat před telefonní číslo 141.

READ  Disco Elysium říká, že bývalí zaměstnanci byli propuštěni za „hrubé pochybení“

Skryjte své telefonní číslo prostřednictvím svého operátora

Tato metoda je nejsložitější a vyžaduje, abyste se konkrétně obrátili na svého operátora. Operátoři jako AT&T a T-Mobile vám umožní skrýt vaše číslo pouhým zavoláním zákaznického servisu a požádáním o aktivaci nastavení blokování v jejich systému. Mohou se vás zeptat, proč chcete skrýt své číslo, takže než je kontaktujete, přemýšlejte o tom proč.

Pokud máte u Verizon vlastní telefonní službu, můžete skrýt své telefonní číslo a ID volajícího tak, že na webu Verizon nebo v aplikaci MyVerizon najdete nastavení Blokovat služby. Můj Verizon je dostupný na android A oddělení vnitřní kontrolytakže můžete snadno spravovat funkce blokování ID volajícího, ať jste kdekoli.

Případně, pokud potřebujete, aby se při použití této konkrétní metody zobrazilo vaše telefonní číslo, můžete vždy před vytočením telefonního čísla, na které chcete volat, vytočit *82, čímž se místo neznámého volajícího zobrazí vaše ID volajícího.

Bohužel nemůžete zablokovat své číslo pro všechny. Některé organizace, společnosti a tísňové služby budou i nadále moci zobrazit vaše telefonní číslo a jméno. Pokud chcete úplnou anonymitu, můžete vždy použít aplikace pro volání, jako je Google Voice nebo Burner, pokud opravdu chcete snížit riziko, že se vaše telefonní číslo dostane ven.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *