Jak často pilujete nohy? Nakupující říkají, že tento pilník na nohy za 22 dolarů, vyrobený z českého skla, proměnil jejich paty a podrážky (pro důkaz máme fotografie před a po).

Jak často pilujete nohy?  Nakupující říkají, že tento pilník na nohy za 22 dolarů, vyrobený z českého skla, proměnil jejich paty a podrážky (pro důkaz máme fotografie před a po).

Jak často pilujete nohy? Nakupující říkají, že tento pilník na nohy za 22 dolarů, vyrobený z českého skla, proměnil jejich paty a podrážky (pro důkaz máme fotografie před a po).

Od Zoe Griffin pro Dailymail.com

Aktualizováno: 22. července 2023 ve 13:35

Nákupy – obsahuje propojený obsah. Produkty uvedené v tomto článku Mail Best jsou ručně vybírány našimi autory nakupování. Pokud provedete nákup pomocí odkazů na této stránce, DailyMail.com Získáte affiliate provizi. Klikněte zde Pro více informací.

Jsou vaše nohy suché a drsné poté, co jste strávili začátek léta v žabkách a otevřených sandálech? Pokud ano, nejrychlejší způsob, jak obnovit hladkost, je použít dobrý Pilník na pedikúru, Následovalo několik bohatých lidí Vlhkost vzduchu Určeno pouze pro nohy.

Dobrou zprávou je, že nemusíte utrácet jmění za nejlépe hodnocený, dobře navržený a rychle fungující soubor. Máslo London Signature Glass Pedikúra Stojí pouhých 22 dolarů.

Opakovaně použitelný, ekologický odstraňovač mozolů a pilník na nohy, vyrobený z odolného kontrolního skla, má oboustranný povrch.

Člověk se zbaví hrubé a houževnaté kůže na chodidlech, zatímco hladký povrch dodává pokožce zdravý vzhled a péči.

prodejna

Pomáhá zbavit se suché kůže a mozolů způsobených nadměrným vystavením větru a zemi při nošení letních bot, elegantní a elegantní od Butter London soubor volání Vyrobeno ze silného českého skla a oboustranné.

Jedna strana odstraňuje hrubou a tvrdou kůži na chodidlech, zatímco hladký povrch leští vzhled pokožky.

SNADNÉ POUŽITÍ: Pilník na nohy Butter London má hrubší stranu, aby odstranil odumřelou kůži a mozoly a pomohl lépe absorbovat hydratační krém.

S domácím pilníkem na pedikúru můžete zůstat na nohou mezi návštěvami salonu a nebudete tak potřebovat profesionála, který to udělá za vás.

Není třeba si ve svém rozvrhu vyčleňovat samostatné místo, protože se můžete přihlásit a odpočívat a odpojit se od okolního světa sledováním televize, čtením knihy nebo poslechem podcastu.

READ  Člen předsednictva Bosny a Hercegoviny se setkal s ministrem pro evropské záležitosti ČR

Obchodníci tomu říkají velikost kůže Butter London Tool Sejmutí z nohou je velmi uspokojivé.

„Toto je fantastický pilník na mozoly a suchá chodidla,“ šílel jeden nadšený nakupující. „Musím říci, že jsem v průběhu let používal mnoho souborů a vyrovnávacích pamětí.

Před (vlevo) a po (vpravo) použití pilníku na nohy Butter London s extra Whip Moisturizer a So Buff Hand and Foot Polish ukazuje dramatický rozdíl i na silné pokožce pat.

Po použití pilníku na chodidla se doporučuje dobře navlhčit, aby se prodloužila měkkost.

Speciální hydratační krém na nohy bohatě stačí na to, aby se vnořil do silné kůže nohou Extra ošetření rukou a nohou máslem London.

Nakupující milují pěknou růžovou barvu a lehkou vůni šampaňského, díky čemuž peeling funguje jako lázeňská léčba.

Tato rychlá péče s máslem London, která obsahuje složky blokující vlhkost, jako je bambucké máslo a kakaové máslo, niacinamid a kofein, rychle změkčuje a hydratuje pokožku.

Ale je to kombinace aktivních složek, která jej staví nad většinu hydratačních přípravků na nohy. Bambucké máslo a máslo z kakaových semínek pomáhají zajistit pleti hydrataci a bariéru bohatou na živiny a obnovit rovnováhu suché pokožky.

Niacinamid navíc zesvětluje stařecké skvrny a zabarvení a kofein zpevňuje vzhled pokožky, takže vaše nohy budou chráněny před nepříznivými vlivy, až je příště podstoupíte.

Jste připraveni řádně pečovat o své nohy? K dispozici je jak zvlhčovač, tak pilník na nohy Web Butter London Pokud utratíte více než 60 $, dostanete dárek zdarma.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *