iPad 9. generace a iPad mini 6. generace: Jak předobjednat

iPad 9. generace a iPad mini 6. generace: Jak předobjednatCNN

Apple se právě zbavil nejnovějších standardů IPad, který dostává opravdu velkou podporu, a nový IPAD mini, která prochází kompletní opravou s atraktivními barevnými možnostmi a některými významnými vylepšeními pod kapotou.

Zajímá vás, jaký nový tablet Apple je pro vás ten pravý? Zde je návod, jak se oba skládají.

Oba nové iPady je možné předobjednat již nyní a jejich dodání je naplánováno na 24. září, přičemž iPad začíná na 329 dolarech s 64 GB úložiště a iPad Mini začíná na 499 dolarech s 64 GB úložiště.

Oba iPady lze upgradovat na 256 GB úložiště pro ty, kteří potřebují více místa (479 $ za iPad; 649 $ za iPad Mini) a lze je konfigurovat s volitelným mobilním připojením (počínaje 459 $ za iPad a 649 $ za iPad Mini).

Jablko

Zvenku vypadá nejnovější klasika Apple 329 $ beze změny. Ale dostane znatelný rychlostní náraz, který by mohl být lepší pro kancelář nebo třídu – nemluvě o jedné z nejlepších funkcí iPad Pro.

IPad bude nyní mít procesor Apple A13 Bionic, který by podle společnosti měl nabídnout o 20% lepší výkon než model předchozí generace. Apple také říká, že získáte třikrát vyšší rychlost než nejprodávanější Chromebook a je šestkrát rychlejší než nejpopulárnější tablet Android. našli jsme ipad 8. generace Abychom byli extrémně spolehliví při spouštění více programů současně a při procházení FaceTimes při používání aplikací, zjistili jsme, že jeho srovnávací skóre (včetně solidní devítihodinové výdrže baterie) překonalo model 7. generace slušným náskokem. Při těžších úkolech, jako je střih videa, jsme však zaznamenali určité zpomalení, a tak jsme zvědaví, jestli díky nárazu procesoru nového modelu bude základní iPad spolehlivějším zařízením pro seriózní kreativní práci.

READ  Vypadá to, že Larian's Permadeath's Honor Mode přichází na Baldur's Gate 3

Existuje několik pozoruhodných vylepšení kamer, z nichž hlavní je příchod Center Stage. Tato funkce, která Milovali jsme nejnovější iPad Pro, umožňuje fotoaparátu tabletu udržovat vás v obraze i na cestách během hovorů FaceTime nebo schůzek Zoom a Webex. Když to zkombinujete s novým 12MP ultraširokým předním fotoaparátem tabletu, nový iPad by mohl být jedním z nejlepších tabletů pro videokonference a vzdálené učení. Jen si všimněte, že zatímco zážitek z přední kamery bude podobný tomu z iPadu Pro, nedostanete LiDAR senzor nejnovějšího tabletu, což je kamera snímající hloubku, která vám umožní dělat věci, jako je přesné měření objektů ve skutečném svět. Nebo si užijte lepší výkon softwaru pro rozšířenou realitu.

Jablko

Mezi další upgrady patří displej TrueTone, který umožňuje obrazovce automaticky přizpůsobit teplotu barev místnosti, ve které se nacházíte, a dosáhnout tak nejlepšího zážitku ze sledování. Tato funkce se obvykle nachází v dražších tabletech a noteboocích Apple a je to funkce, kterou jsme za ta léta našli. Nabídka se bude i nadále zobrazovat v šedé a stříbrné barvě, a protože design nového iPadu je relativně beze změny, bude fungovat se vším stávajícím příslušenstvím pro iPad, včetně chytré klávesnice Apple.

Pro ty, kteří vlastní iPad vydaný v posledních několika letech, je tato nová aktualizace téměř stejná, kromě lepšího procesoru, vylepšené obrazovky a nových triků s fotoaparátem. Pokud však zjistíte, že se váš starší iPad začíná objevovat při každodenním používání – nebo iPad vůbec nemáte – tento nový model se jeví jako dobrý vstupní bod, který slibuje rychlý výkon a zvláště dobré možnosti videokonferencí.

Jablko

IPad Mini prošel dosud největší aktualizací s elegantním novým vzhledem, který vyžaduje více než několik podnětů od nejnovějších modelů iPad Air a do malého rámečku zabalí několik vážně slibných technologických vylepšení.

READ  Pokémon Unite dostává aktualizaci hry, zde jsou úplné poznámky k opravám

Nejmenší iPad od Apple nyní přichází v řadě atraktivních, zářivých barev, včetně fialové, růžové, zlaté hvězdy a vesmírně šedé. Stejně jako iPad Air má senzor Touch ID zabudovaný přímo v tlačítku napájení v horní části, což umožňuje, aby byla obrazovka téměř zcela bez okrajů.

Když už mluvíme o displeji, nový 8,3palcový mini displej nyní obsahuje Liquid Retina, patentovaný Apple jako tradiční LCD displej, který velmi úzce spojuje pixely a vytváří obrázky, které jsou plné detailů a zvýrazňují zubaté nebo rozmazané okraje. Zjistili jsme, že tento typ displeje nabízí obzvláště jasný text a obrázky za vyšší cenu iPad AirA jsme nadšeni, když vidíme, jak jste na tom v tomto menším seznamu.

Jablko

Pokud jde o výkon, Apple říká, že nejnovější iPad Mini může poskytnout až o 40% rychlejší CPU a až o 80% grafický výkon než předchozí generace, což vypadá slibně pro věci jako multitasking na rozdělené obrazovce nebo hraní podobné konzole. na Apple Arcade.

Jednou z největších upgradů iPadu Mini je zahrnutí USB-C, nyní všudypřítomného nabíjecího portu, který umožňuje věci jako ultrarychlé nabíjení a rychlé přenosy dat s kompatibilním příslušenstvím. Je to další funkce přenesená z dražších Air a Pro. Mini také podporuje 5G, což znamená, že pokud žijete v oblasti s odpovídajícím bezdrátovým pokrytím, můžete si při používání mobilního modelu na cestách užívat vyšší rychlosti, než je obvyklé.

Minikamery získají náskok až 12 MP a přední kamera má funkci Center Stage, která umožňuje kameře automaticky sledovat vás, když jste na cestách při hovorech FaceTime a schůzkách Zoom. Nový tablet má také vylepšené reproduktory, které umožňují stereofonní zvuk v režimu na šířku, což poskytuje velkou podporu pro vaše nepřetržité sledování.

Jablko

Nový iPad a iPad Mini vypadají jako přesvědčivé upgrady cenově dostupnějších tabletů Apple, které mohou být pro některé lidi dobrou alternativou k iPadu Pro. Obě zařízení jsou pravděpodobně jedny z nejrychlejších tabletů a obě mají několik šikovných triků s kamerou (včetně Center Stage), díky nimž jsou obzvláště vhodné pro FaceTimes a pracovní hovory.

READ  Amazon se připravuje na nákup Electronic Arts

Pokud jste se ještě nepotopili do rodiny iPadů, nová verze za 329 $ IPad Zdá se, že je to zatím nejlepší vstupní bod. A pokud chcete zaplatit za atraktivnější a kompaktnější design, 499 $ IPAD mini Možná pro tebe. V blízké budoucnosti budeme testovat oba nové tablety Apple, ale prozatím jsou oba modely připraveny k předobjednávce hned teď a mají dorazit od 24. září.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *