Hvězda České televize shodila z helikoptéry Triggers Mad Rush 1 milion dolarů

Hvězda České televize shodila z helikoptéry Triggers Mad Rush 1 milion dolarů

Populární influencer a televizní moderátor z České republiky Kamil Bartošek, známý také jako Kazma, shodil z vrtulníku u města Lissa nad Labem 1 milion dolarů. Kazma původně plánoval rozdat celou částku jednomu šťastnému výherci soutěže, ve které měli účastníci rozluštit kód skrytý v jeho filmu „Onemanshow: The Movie“.

Influencer se poté rozhodl podělit o bohatství se všemi účastníky soutěže. Poslal jim zašifrovaný e-mail o tom, kam dá peníze. V souladu se svým slibem se Kazma objevil ve stanovený čas a místo ve vrtulníku.

„Za pár dní nad Českem přeletí nákladní vrtulník. Měl by pod sebou kontejner s milionem dolarů v dolarových bankovkách. Tento kontejner má na dně obří dvířka. A v mžiku se otevřou dveře tohoto kontejneru kdesi nad Českou republikou. „Kdy a kde se tak stane, to budou vědět jen ti, kteří si kartu aktivovali před pár hodinami,“ oznámil Kazma.

Kazma video sdílel na svém oficiálním instagramovém účtu: „První skutečný déšť peněz na světě! Vrtulník shodil v České republice milion dolarů a nikdo nezemřel ani nebyl zraněn.“

Na videu je vidět, jak po poli běhají lidé s taškami a sbírají co nejvíce jednodolarových bankovek. Někteří si přinesli i deštníky, aby co nejsnazším způsobem získali co nejvíce peněz.

Před velkou show influencer hledal od lidí návrhy, jak využít nevyzvednuté prize money. Mnozí navrhli, aby je rozdali účastníkům.

READ  Donald Trump slibuje, že zopakuje svou největší chybu.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *