Anderson Ice Skating Rink se kvalifikuje na mistrovství světa v curlingu žen

Andersonův tým zůstává ve své skupině za Skotskem, ale vítězství stačilo k zajištění jednoho ze tří prvních míst ve skupině A.

Obsah článku

Zimní stadion Sherry Anderson je krůček od pódia na mistrovství světa žen v curlingu v roce 2022.

Obsah článku

Anderson a její tým z Nutana Curling v Saskatoonu usilují o bezprecedentní třetí mistrovství světa v řadě. Poté, co Kanada prohrála svůj první zápas se Skotskem, odskočila, když vstoupila do play off sebevědomě. Anderson, zástupce přeskakující Patty Hersikorn, druhá Brenda Goerzen, jedoucí Anita Silvernagel a náhradník Dennis Hersikorn postoupili ve středu 4:1 vítězstvím 10:1 nad Češkou Ivanou Bartákovou.

Česká republika začala s kladivem a získala jeden bod, ale Kanada svůj tlak udržela po zbytek zápasu a skórovala v každém dalším endu, dokud Česká republika inkasovala v šestém endu.

Andersonův tým je ve své skupině stále za Skotskem, ale vítězství stačilo k zajištění jednoho ze tří nejlepších míst ve skupině A. Její tým uzavírá kolo ve čtvrtek proti Italce Lucile Macchiati (1-4).

První tři týmy v obou skupinách se kvalifikují do play-off s prvním a druhým nasazeným rozloučením, zbývající čtyři týmy hrají v prvním kole. V sobotu se hrají zápasy o medaile mužů a žen.

Zdá se, že zprávy k nám letí stále rychleji. Od aktualizací COVID-19 po politiku, zločin a vše mezi tím může být těžké držet krok. S ohledem na to Saskatoon vytvořil StarPhoenix odpolední adresy Zpravodaje, které lze denně doručovat do vaší e-mailové schránky, aby vám pomohly zajistit, že budete informováni o nejnovějších zprávách dne. Chcete-li se přihlásit k odběru, klikněte sem.

READ  Alpské lyžování - Shiffrin půjčuje lyže Goggia na kombinovaný sjezd

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.