Hodnocení Anglie 2:1 ve Švýcarsku: Conor Gallagher září, když Harry Kane znovu skóruje ve Wembley | fotbalové zprávy

Harry Kane vstřelil vítězný gól z pokutového kopu, když Anglie zezadu porazila Švýcarsko 2:1 ve Wembley poté, co Luke Shaw předtím vstřelil vyrovnávací branku. Zjistěte, jak se hráči Garetha Southgate zlepšili díky našemu hodnocení hráčů…

Jordan Pickford – 8

Dostala silnou ruku pro střelu Granita Xhaky z dálky, ale brzy poté byla zasažena. Téměř okamžitě musel předvést skvělý zákrok, aby udržel rozdíl o jednu branku. Pak přišel zvláštní moment, kdy Xherdan Shaqiri trefil z rohového kopu tyč. Hrát delší míče, než se očekávalo.

Kyle Walker Peters – 7

Při svém debutu v Anglii byl na začátku testován v defenzivě a myslel si, že je blízko k oslavě této příležitosti, ale trefil tyč z ofsajdové příležitosti, která mohla být vyloučena. Do konce zápasu zbývalo 45 minut a podílel se na vstřelení gólu – jeho zákrok byl rozhodující pro vyrovnání Anglie.

obrázek:
Kyle Walker Peters na něj udělal dojem při jeho anglickém debutu proti Švýcarsku

Ben White – 6

Byl povolán, aby nahradil Johna Stonese v krátké době a vypadal dostatečně brzy, ukázal dobrý rozsah distribuce, než byl chycen pro úvodní gól. Jen jsem ho špatně odhadl. Obtížné podmínky pro něj, spravedlivě, a on se jich držel a ukázal svou všestrannost, když později ve hře přešel na pravého obránce. Dobře.

Connor Cody – 7

Anglický kapitán, který měl za úkol zorganizovat nezkušenou obranu, byl mimo hřiště, naproti němu na hřišti, a kolem něj bylo několik okamžiků nejistoty. Do hry však vrostl díky spolehlivosti jeho distribuce jako vždy a také díky některým důležitým obranným hlavičkám.

Mark Joyehy – 7

Na začátku těžký test, ale přišel s některými důležitými bloky a povoleními. Celou dobu držel přihrávku a měl šanci skórovat hlavou, ale nedokázal odvrátit míč směrem k brance. Při další šanci nenašel soupeřovu paži, výsledkem byl pokutový kop, který vyhrál zápas.

READ  Barty „tak dobrý, jak jsme viděli“, ale v QF se může objevit opakování katastrofy za 5 miliard dolarů: Aus Open LIVE

Lock Show – 7

Byl zařazen od začátku, přestože měsíc nehrál za Manchester United a svou volbu více než odůvodnil tím, že v prvním poločase rozbil vyrovnávací branku v přestávce. Poté jsem běžel dobře dopředu, než mě vytáhli.

Jordan Henderson – 6

Kapitán Liverpoolu byl mužem, který poskytl nějaké zkušenosti v mládežnickém kádru, ale Anglie se snažila hrát přes své soupeře, takže byl občas předhozen. Byl to jeho nadějný míč vpřed, který vedl k vyrovnání.

Conor Gallagher – 8

Plný energie při svém debutu za Anglii běžel přes útočníky. Slušné úsilí bylo zmařeno a pak asistoval při vyrovnání Shawa. Jeho přihrávky na Harryho Kanea do šance ve druhém poločase byly ještě lepší. Nejpozitivnější hráč v Anglii, než po hodině odešel.

Mason Mountain – 6

Přišel o nohu z rohového kopu a to bylo skoro stejně nákladné, jako Anglie už jednu zahodila. Toulal se a hledal prostor, ale často ho nebyl schopen najít. Nezvykle tichý.

Harry Kane – 7

Do zápasu vstoupilo 48 branek a kapitán Anglie odmítl jedinou brzkou příležitost k vyrovnání celkového počtu gólů Sira Bobbyho Charltona a šance proti mocnému Švýcarsku byly omezené. Na začátku druhé půle odmítal rohový kop a vypadalo to, že ten okamžik promeškal, dokud neproměnil pokutový kop. Neudělal nic špatného.

Phil Foden – 7

Jako obvykle jsou jeho doteky v úzkých oblastech obrovskou výhodou, ale snažil se najít spoustu místa. Shawův gól vzešel z prohraného lovu, ale kvalitních momentů bylo málo.

Sylvain Widmer vyzývá Phila Fodena
obrázek:
Sylvain Widmer čelí výzvě od Phila Fodena během zápasu Anglie proti Švýcarsku

Sub

Declan Rice – 6

Klíčový hráč nepochybně v nejlepším anglickém kádru mu bylo nabídnuto, aby přenesl určitou kontrolu do středu zálohy.

Terek Mitchell – 7

Vzhledem k jeho prvnímu vystoupení v anglickém národním týmu jako krajní obránce. Vždy je dobrý v defenzivě, ale v polovině druhého poločasu také přešel do vedení Kanea na branku.

READ  French Open: Iga Swiatek, Maria Sakkari, Coco Gauff a Barbora Krejsikova postupují do čtvrtfinále | tenisové zprávy

Raheem Sterling – 6

Když Anglie změnila tvar a vypadalo to, že půjde do pokutového území dobře, přesunul se na pravé křídlo.

Jack Grealish – 6

Od davu ve Wembley se mu dostalo typického nadšeného přivítání, rychle klesl ramenem na obránce a kutálel si míč pod nohu. Vneste tolik potřebnou kreativitu.

Judd Bellingham – n / a

Stáhl klobouk s pozdním alternativním pohledem a odvedl užitečnou obrannou práci.

Olly Watkins – Není k dispozici

Finální anglické střídání v 88. minutě zápasu.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.