Hlubší pohled na fotoaparát iPhone 15 Pro Max

Hlubší pohled na fotoaparát iPhone 15 Pro Max

iPhone 15 Pro Max má dosud nejpokročilejší kamerový systém Apple s aktualizovaným 48megapixelovým objektivem, vylepšeným ultraširokoúhlým objektivem a novým 5x teleobjektivem, který poskytuje největší optický zoom, jaký kdy byl u iPhonu. MacRumors Tento týden se kameraman Dan Barbera hlouběji podíval na ‌iPhone 15 Pro‌ Max, se zvláštním zaměřením na funkce fotoaparátu.

Hlavní fotoaparát Apple je vždy skvělý za dobrých světelných podmínek, ale s čipem A17 Pro jsou barvy přesnější než dříve. HDR je vylepšeno pomocí Smart HDR 5, takže odstíny pleti vypadají realističtěji, zatímco ostatní barvy zůstávají živé. To je zvláště patrné v situacích se světlým pozadím, kde můžete u předchozích modelů ‌iPhone‌ vidět nějaké vyblednutí.


Výchozí obrázky jsou 24MP místo 12MP, což znamená, že získáte více detailů a lepší kvalitu při stále rozumné velikosti souboru a s A17 Pro si můžete vybrat z různých ohniskových vzdáleností, včetně 24 mm, 28 mm a 35 mm, abyste napodobili to, co můžete. Nejlépe pomocí fotoaparátů s nastavitelnými objektivy.

Fotoaparát iPhone 15 Pro Max 2


Noční režim je ještě působivější a pořízení portrétní fotografie již nevyžaduje přepínání režimů. Když je na fotce osoba nebo zvíře (nebo pokud klepnutím zaostříte), automaticky se zachytí informace o hloubce a po pořízení snímku můžete aktivovat režim portrétu, což je velmi užitečné. Je mnohem jednodušší otevřít fotoaparát, pořídit fotografii a získat přesně to, co chcete.

Fotoaparát iPhone 15 Pro Max 3


Největší změnou oproti 15 Pro Max je objektiv s 5x optickým zoomem, který nahrazuje objektiv s 3x optickým zoomem. 5x optický zoom je ekvivalentní 120mm teleobjektivu, což je skvělá ohnisková vzdálenost pro portréty a objektiv, který lze použít způsoby, které nefungovaly s 3x zoomem. Objektiv 5x je vhodnější volbou pro každodenní záběry, zejména pokud jde o lidi a domácí zvířata. Má vynikající rozostření pozadí, které se dobře hodí k funkci selfie.

READ  Paper Mario: The Thousand-Year Door Remaster byl pro Switch oznámen po letech zájmu fanoušků

Fotoaparát iPhone 15 Pro Max 4


Pro většinu lidí je video přibližně stejné, ale existují určité výhody a zmínky pro profesionály, včetně barevného kódování logu při natáčení videa ProRes pro lepší HDR a jednodušších úprav pro postprodukci.

Fotoaparát iPhone 15 Pro Max 5


Podíváme se podrobněji na nadcházející fotoaparát ‌iPhone 15 Pro‌ Max a porovnáme jej s fotoaparátem Apple iPhone 14 Pro Max, takže buďte naladěni. MacRumors Pro tohle.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *