Halo Infinite Tech test obsahuje spoilery kampaní, varuje 343 uživatelů

Hlavní kreativní ředitel Halo Infinite Joseph Staten se na sociální média obrátil, aby hráče upozornil, že probíhající technické testování Halo Infinite zahrnuje „malý počet [Halo Infinite] Soubory kampaně “, které bohužel obsahují spoilery. Takže pozor.

„Takové úniky jsou pro vývojový tým bolestivé a mohou každému zkazit zážitek z kampaně,“ napsal Staten. „Prosím, měj oči odlepené pro spoilery a nezveřejňuj je, pokud je uvidíš.“

Staten ze zřejmých důvodů přesně nespecifikoval, které soubory byly zahrnuty do technické zkoušky. Zdá se však, že Staten a 343 Industries učiní veřejné prohlášení. 343 Komunitní manažer Brian Garrard, dokud ho nenásledoval Tweeting velkými písmeny„Tichá slova na Twitteru jsou tvůj přítel!“

IGN se nesetkal s žádným spoilerem, ale doufá, že tento článek slouží jako PSA, aby zůstal ostražitý.

343 spustilo včera svůj technický náhled, i když k zavedení došlo trochu pomaleji, než se očekávalo, protože vývojáři na poslední chvíli hledali nějaké chyby. Ale s technickým náhledem, který je nyní k dispozici, IGN dokázal s ním získat čas a byl velmi ohromen tím, co je nyní k dispozici.

Lidé, kteří se snaží dostat do technického testu, se musí zaregistrovat jako Halo Insider a pokusit se urvat jeden z omezených webů. Ne každý se mohl dostat do testu, ale 343 říká, že v nadcházejících měsících bude více, větších technických náhledů.

Halo Infinite zatím nemá datum vydání, ale režisér 343 a Phil Spencer tvrdí, že věří, že datum vydání dosáhnou v roce 2021.

READ  Google Pixel 6 Pro ukazuje únik, ale jsme skeptičtí

Matt TM Kim je editor zpráv IGN.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *