Google přiznává, že bylo připraveno demo video Gemini AI

Google přiznává, že bylo připraveno demo video Gemini AI

Google spoléhá na svého konkurenta GPT-4, Gemini, natolik, že ukázal části nedávného demo videa. V názorovém článku, Bloomberg Google říká, že to uznává kvůli videu s názvem „Ruky s Gemini: Interakce s multimediální AI“ Nejen, že byl upraven, aby se urychlil výstup (což bylo inzerováno v popisu videa), ale implicitní hlasová interakce mezi lidským uživatelem a AI prakticky neexistovala.

Místo toho bylo skutečné demo vytvořeno pomocí „použití rámečků statických obrázků ze záběrů a výzvy prostřednictvím textu“, spíše než aby Gemini reagovali – nebo dokonce předvídali – kresbu nebo změnu objektů na stole v reálném čase. To je mnohem méně působivé, než video chce, abychom si mysleli, a co je horší, nedostatek prohlášení o skutečné metodě zadávání způsobuje, že příprava Gemini je poněkud sporná.

Není divu, že zde Google popírá jakékoli pochybení, poznamenala hrana Do an Vzhledem k nedávnému zájmu průmyslu a úřadů o umělou inteligenci by možná měl být technologický gigant citlivější na své prezentace v této oblasti.

READ  NVIDIA RTX 4070 Ti dominuje týdenním prodejům GPU u německých prodejců a prodává více karet než RX7000 a Arc dohromady

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *