Řada Galaxy S21 překvapila mnoho z nás, když přišla s Google Messages jako výchozí aplikací pro SMS namísto aplikace Samsung. Google dokonce provedl několik změn, aby aplikaci přizpůsobil, změnil paletu barev tak, aby odpovídala zprávám společnosti Samsung, a přidal podporu (konečně!) Pro hodinky Galaxy. Google tento krok učinil tento týden a zcela přepracoval zasílání zpráv tak, aby odpovídal estetice One UI.

Jedno uživatelské rozhraní je navrženo tak, aby vyhovovalo snadnému použití jednou rukou, což uživatelům umožňuje pokračovat v posouvání na začátku seznamu a přetahovat položky shora dolů směrem ke středu obrazovky. Vývojáři XDA Zpráva, že Google Messages nyní odpovídá tomuto designu řady Galaxy S21, takže se budete cítit jako doma se zbytkem pokožky Samsung.

I když je to v současné době exkluzivní pro řadu S21, pravděpodobně se v budoucnu objeví na jiných zařízeních Samsung, pokud jsou předinstalovány pomocí Zpráv Google. Něco podobného bychom mohli vidět také na zařízeních Pixel, s Androidem 12 Hledáte skupinu, kterou si půjčíte Některé designové prvky z jednoho uživatelského rozhraní.

Počáteční zprávy naznačují, že redesign byl součástí aktualizace 7.9.051, ale mnoho uživatelů na Redditu tvrdí, že nové uživatelské rozhraní se jim objevilo ve starších verzích, což znamená, že je to pravděpodobně na straně serveru.