Sword and Fairy: Together Forever přichází na Xbox Series, Xbox One 3. listopadu

Vydavatel E-Home Entertainment a vývojář Technologie Softstar (Peking) propustíš Meč a víla: Navždy spolu pro Série XboxA Xbox OneA počítač Přes Microsoft Store 3. listopadu za 39,99 $ pro firmy oznámit. Předobjednávky jsou nyní k dispozici s 10procentní slevou 35,99 $.

Meč a víla: Navždy spolu Poprvé byl spuštěn pro PC prostřednictvím pára Dne 21. října 2021 jménem Meč a víla 7než přijde na PlayStation 5 a PlayStation 4 pod svým novým názvem 4. srpna 2022. Vydání fyzických verzí pro PlayStation 5 a PlayStation 4 je naplánováno na začátek roku 2023.

Zde je přehled hry, přes Microsoft Store:

Kolem

Vstupte do světa, kde se mísí starověké mýty s tradiční orientální estetikou Meč a víla: Navždy spolunejnovější nezávislý záznam za téměř 27 let RPG Obchodní franšíza! Svůj příběh splétá mezi tři klany: člověk, bůh a ďábel, Meč a víla: Navždy spolu Dá vám velení nad nezapomenutelným obsazením postav, z nichž každá má jedinečné osobnosti, motivace, dovednosti, silné a slabé stránky. Pouze společně mohou utvářet budoucnost! Proveďte je jako jeden v této přesvědčivé samostatné kapitole, která slouží jako výchozí bod pro ty nové meč a víla I když vzdáváme hold velkému odkazu série.

Meč a víla: Navždy spolu Nabízí nejen nejpokročilejší grafiku v historii série, ale nabízí také dynamické bojové mechaniky v reálném čase s naprostou svobodou pohybu a animacemi pro dovednosti na celé obrazovce. konvertuje Mezi hratelnými postavami a strategiemi za běhu! Cestou můžete také potkat a vychovat duchovní bytosti, které vám na vaší cestě pomohou. Objevte bujná, propojená prostředí, vybavte svou párty novými dovednostmi, hrajte minihry a mnoho dalšího při prozkoumávání této úžasné hry. hraní rolí Epické, včetně exkluzivních kostýmů a vzhledů zbraní pro další vylepšení zážitku!

Průvodce funkcemi

  • Bojujte v reálném čase a okamžitě přepínejte mezi postavami večírku!
  • Prozkoumejte rozmanité krajiny, města a další v pulzujícím světě založeném na mýtech.
  • Učte se a čelte novým dovednostem, jak postupujete.
READ  Je těžké přehlédnout pocity Castlevania Vampire Survivors

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *