Galaxy Z Flip 5 prošel testy odolnosti a vypadá pevněji než Z Flip 4

Galaxy Z Flip 5 prošel testy odolnosti a vypadá pevněji než Z Flip 4

Poslední aktualizace: 29. srpna 2023 v 09:02 UTC+02:00

O odolnosti skládacích telefonů se neustále diskutuje. I když jsou tyto otázky legitimní, společnosti zabývající se chytrými telefony, jako je Samsung, se každým rokem snaží, aby byly skládací telefony odolnější. Nejnovější skládací telefon Samsung, Galaxy Z Flip 5, byl nedávno podroben testu odolnosti oblíbeného youtubera JerryRigEverything a výsledek byl pozitivní.

Zack Nelson z kanálu YouTube JerryRigEverything staví Galaxy Z Flip 5 na palici. Když už jsme u testování, na displeji telefonu, který má ochranu Gorilla Glass Victus 2, se začaly objevovat škrábance na stupni 6 na Mohsově stupnici tvrdosti, hlubší škrábance na stupni 7. To je podobné jako u jiných smartphonů už léta.

Galaxy Z Flip 5 ještě zdaleka není tak odolný jako tradiční tablet

Vnitřní obrazovka se začne škrábat na úrovni 2, s hlubšími drážkami na úrovni 3. To se dá očekávat, protože obrazovka je vyrobena z UTG (ultra-tenké sklo). Když byly monitory podrobeny testu spálení, po několika sekundách začaly monitory vykazovat známky popálení. Podle Nelsona by uživatelé Galaxy Z Flip 5 neměli při používání vnitřní obrazovky silně tlačit a chránit ji před mincemi a klíči.

Galaxy Z Flip 5 byl poté podroben testu ohybu. Pant je pevný a na rozdíl od jiných skládacích telefonů, jako je Motorola Razr 40 Ultra, překvapivě nebyl žádný náznak ohýbání. Zajímavé je, že Nelson několikrát ohnul Galaxy Z Flip 5 zpět, a přesto telefon fungoval perfektně. Dokonce se na něj vysypal prach a špína a dál fungoval bez větších problémů. Aby zařízení fungovalo perfektně.

Celkově test JRE ukazuje, že Galaxy Z Flip 5 je velmi odolný telefon, zejména ve srovnání s ostatními na trhu. Test simuluje použití v reálném světě, a přestože telefon vypadá na skládací telefon odolně, stále není tak odolný jako tradiční tablet. Na naši hloubkovou recenzi Galaxy Z Flip 5 se můžete podívat ve videu níže.

READ  Discord přepracoval svou aplikaci pro Android, takže nemusíte čekat na nové funkce

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *