Galaxy A54 dostane aktualizaci v říjnu 2023 v USA

Galaxy A54 dostane aktualizaci v říjnu 2023 v USA

Poslední aktualizace: 5. října 2023 v 13:34 UTC+02:00

Galaxy Z Fold 5 a Z Flip 5 byly první telefony Samsung, které dostaly aktualizaci z října 2023. Dalším telefonem v řadě je překvapivě Galaxy A54 5G, což není jen A54, ale telefon nabízený společností Verizon v USA .

Verizon začal aktualizaci uvádět na začátku tohoto týdne. Uživatelé Galaxy A54 jej mohou identifikovat podle verze firmwaru A546VSQS5AWI1. Číslo sestavení potvrzuje, že oprava zabezpečení z října 2023 neobsahuje žádné nové funkce One UI, ale zlepšuje zabezpečení s opravou z tohoto měsíce.

Příběh pokračuje po videu

Nejnovější oprava zvyšuje zabezpečení Wi-Fi

Přestože Verizon neuvádí podrobnosti o tom, co je nového v aktualizaci z října 2023, Samsung již zveřejnil informace o vydání zabezpečení pro tento měsíc.

Podle oficiálního trackeru řeší bezpečnostní záplata z října 2023 12 zranitelností v softwaru Samsungu. Chyba zabezpečení by mohla umožnit útočníkům připojit se k sítím Wi-Fi bez povolení a spouštět škodlivý kód na dálku, ale nebojte se, protože tato metoda vyžaduje nejprve fyzický přístup k zařízení Galaxy.

Říjnová oprava však řeší tento potenciální vektor útoku a téměř tucet dalších bezpečnostních problémů spolu s několika desítkami problémů, které ovlivňují operační systém Android společnosti Google.

Uživatelé Galaxy A54 v síti Verizon by měli mít možnost stáhnout nejnovější aktualizaci pomocí přístupu Nastavení aplikaci v telefonu a přejděte na „aktualizace systému“ A odposlouchávání „Stáhnout a nainstalovat.“ Ostatní američtí operátoři mohou také brzy vydat opravu z října 2023 pro Galaxy A54.

Pokud dáváte přednost ručním aktualizacím, můžete se podívat do naší databáze firmwaru a stáhnout si odtud nejnovější opravy, jakmile budou k dispozici.

READ  Představují se nové 4K televizory Sony s „kognitivními“ procesory a VRR bude následovat později

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *