Gabrielle Union říká, že se stále obává o finance: „Cítím se ve stresu“

Gabrielle Union říká, že se stále obává o finance: „Cítím se ve stresu“

Gabrielle Union Nedávno se podělila o to, že stále bojuje s úzkostí kolem svých financí.

Ostřílený herec, je ženatý s bývalým velikánem NBA Dwyane WadePřiznala, že má „mentalitu nedostatku“ v A.J Pohovor v sedě Minulý týden s Bloombergem.

Na otázku, kdy se poprvé ve své kariéře cítila bezpečně, Union odpověděla, že stále bojuje s konceptem bezpečnosti: „Myslím, že mám více odpovědnosti za své peníze.“

„Takže jsem nervózní, jako: ‚Ach můj bože, tento film se nespustil, co to znamená?“ Budu mít dost, abych všechny unesl? „

„Snažím se na cestě najít klid, nevyužívat mentalitu úzkosti a nedostatku jako svůj motor, což je těžké.“

Union později dodal: „Vždycky je na tvých zádech ta gorila jako: ‚Raději pracuj, děvko, lepší práce, lepší práce.'“ jdeš spát? Někdo nemusí jíst. „

„Je těžké to nechat projít, takže na tom pracuji,“ řekla.

Prohlášení Unie se mohou týkat jejích finančních zájmů překvapení Protože je uznávanou herečkou, producentkou, autorkou a podnikatelkou Investice do několika společností. Spoluzaložila také řadu značek, včetně Proudly, značky péče o děti.

Na jiném místě v rozhovoru pro Bloomberg Union diskutovala o svém podnikání a zdůraznila, že jejím cílem je dělat obchodní rozhodnutí, která jsou „v souladu s mou duší“.

během Vzhled Na „The Kelly Clarkson Show“ v září Union řekla, že ona a Wade společně vytvořili Proudly kvůli „vážnému nedostatku produktů, bezpečných a vysoce kvalitních produktů zaměřených na potřeby barevně ošetřených dětí.“

v Časový profil 2020Aktivistka Tarana Burke oslavovala odbory za využití svého statusu celebrity a zdrojů k „pravidelné kultuře“. Čas jmenoval Al-Ittihad jedním ze „100 nejvlivnějších lidí roku 2020“.

„Není jen ‚ovlivňovatel‘; záměrně zaměřuje svou pozornost, vliv a zdroje na pokrok v agendě, která záměrně oslavuje ty nejvíce marginalizované z nás, včetně černošských, LGBT a LGBT žen a dívek,“ napsal Burke.

READ  Většina amerických mužů se od roku 1995 dostala do třetího kola Wimbledonu

Příbuzný…

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *