Nový plán pouze pro hudbu Apple Music stojí 4,99 $ měsíčně

Apple během pondělní akce Unleashed představil nový hlasový plán pro Apple Music, který bude stát 4,99 $ měsíčně. Ke svému veškerému obsahu Apple Music na svých zařízeních Apple můžete používat pouze svůj hlas a Siri. Bude k dispozici později na podzim v 17 zemích.

Na to řekl Oliver Chaucer, viceprezident Apple Music a Beats tisková zpráva. Předplatitelé se mohou přihlásit k bezplatné sedmidenní zkušební verzi bez automatického obnovení hlasového ověření.

Uživatelé se k plánu mohou zaregistrovat u Siri slovy: „Hej, Siri, spusťte beta verzi Apple Music Voice“, nebo se přihlaste k odběru prostřednictvím aplikace Apple Music. Po přihlášení k odběru mohou uživatelé požadovat přehrávání hudby na všech zařízeních s podporou Siri, včetně HomePod mini, AirPods, iPhone a při používání CarPlay. Předplatitelé hlasových tarifů budou mít přístup ke stovkám stanic, novým seznamům skladeb a plnému ovládání přehrávání, včetně neomezeného přeskakování skladeb.

Plán zní v reakci na plán Echo společnosti Amazon Music za 3,99 $ měsíčně, což vám umožňuje používat Alexa k vyžádání hudby prostřednictvím vašeho zařízení Echo nebo Fire TV.

Předplatitelé hlasových tarifů získají přizpůsobené prostředí v aplikacích s návrhy na základě jejich preferencí a nedávno přehrávané hudby. Bude zde vyhrazená sekce s názvem „Just Ask Siri“ s tipy, jak vylepšit Siri pro Apple Music.

READ  Chyba Destiny 2 Honeydew zakazující sezonu obsahu Splicer

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.