Fundraisingová kampaň pro rodinu v Novém Skotsku poté, co jejich dcera padla na led v České republice | Regionální sporty | Sportovní

Lidé, kterým záleží na Bradovi a Lisě Martinové, si po tragické smrti v jejich rodině minulý týden získávají podporu.

Martinsova dcera Lindsay zemřela minulý úterý při náhodném utopení v České republice. Údajně vyrazila do zmrzlé vody ve Slezské přehradě Harta, aby zachránila štěně, a ona propadla ledem. Bylo jí 35 let.

Přátelé rodiny Dartmouth zahájili kampaň GoFundMe před čtyřmi dny Pomáhat pokrýt výdaje za jejich cestu do České republiky za účelem jejich servisu.

Lindsay Franova tam bydlela se svým manželem Peterem Vranou, kterého potkala, když hrál v Halifaxu Mooseheads v letech 2002 až 2005. Nyní je kapitánem českého profesionálního týmu HC Ocelari Třinec.

Část popisu GoFundMe zní: „Brad se zřídka ptal na většinu těch, na kterých mu záleželo, a byl základem vzdělávací a vzdělávací komunity, která mu sloužila po mnoho desetiletí.“ „Na seznamu je příliš mnoho skupin, které těžily z jeho výcviku, vzdělání a přátelství. Doufáme, že získáme finanční prostředky na zmírnění očekávaného finančního stresu při řešení tohoto velmi obtížného a emotivního času. Zvažte prosím pomoc, pokud jsou schopni a udržují Brada a jeho rodinu ve vašich myšlenkách a modlitbách. „

Brad Martin je učitelem na střední škole Prince Andrew v důchodu a basketbalovým trenérem. Organizátoři GoFundMe si stanovili cíl 10 000 $, ale od pondělního odpoledne již dary tento cíl překročily o více než 6 000 $.

Příbuzný:

READ  Georgia U-21 a Anglie U-21: Luke Thomas se učí od Ashley Cole, zatímco Lee Carsley se připravuje na Georgii | fotbalové zprávy

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *