Fanoušci „Enjoy“ by si měli věřit

Velmi věřím týmu Leopardů, kteří v sobotu hráli proti Busta Rangers ve sportovním komplexu Ulinzi, přestože promarnili několik šancí, z toho tři z bezprostřední blízkosti.

Panthers získali bod v utkání, které měli snadno vyhrát vysokým rozdílem.

Casey Odhiambo dostal Ngwe do vedení v prvním poločase hlavičkou, než Busta dvě minuty před časem vyrovnal přes Briana Maretu. Leopardi měli velké množství příležitostí, ale promarnili je.

S nástupem do reprezentační přestávky musí trenér Thomas Trocha využít této příležitosti ke zlepšení a vybudování týmového ducha, což vypadá jako další výzva. Trenér musí také trénovat své útočníky, aby byli klinickí.

Mezi hráči, kteří překvapili Ulinzi Sports Complex, byl poprvé v lize startující Hassan Baga. Působivý byl také Luke Namanda a Maxwell Otieno.

Baga, který byl bezpochyby hráčem zápasu, dokázal svými běhy porazit obránce, i když byli metr nebo dva daleko.

Gepardi se v současné době snaží najít úspěch, když by měli stolovat se svými vrstevníky Gor Mahia u vysokého stolu.

Ale navzdory obtížnému začátku sezóny 2023/24 kvůli vnitřním neshodám chci fanoušky Injoi ujistit, že Leopards dokončí sezónu v úctyhodné pozici.

Hráči si musí utáhnout nohy s vědomím, že jakékoli klopýtnutí ve zbývajících zápasech je přivede zpět do zóny sestupu.

Kvůli zákazu přestupů hráčů ze strany FIFA skončili Leopardi minulou sezónu bez jakéhokoli titulu. Ale z dlouhodobého hlediska bude dost důvodů věřit, že tým začne vyhrávat zápasy.

Fanoušci by neměli váhat a podpořit tým. Hráči potřebují tlak veřejnosti. Když jste tam a lidé nejásají, cítíte se unavení.

Panteři možná nepodali dobrý výkon, ale zachovali si bojovnost.

Vidět, jak někteří fanoušci zůstávají doma, zatímco tým hraje, není pro klub dobré. Musíme tým podpořit a pomoci jim, když je to potřeba.

Dejme českému taktiku čas, aby pokračoval ve zdokonalování týmu, protože chceme začít produkovat dobré výsledky.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *