Vývojář her popírá, že by se Hideo Kojima podílel na hře Abandoned pro PS5

Dánská vývojová společnost Blue Box Game Studios oznámila své exkluzivní vydání pro PlayStation 5, což je přežívající střílečka z pohledu první osoby. opuštěný, Ve středu prostřednictvím Sony Blog PlayStation. Fanoušci PlayStation téměř okamžitě dospěli k závěru o přívěsu: Toto je tajná hra Hideo Kojima.

Stačí, aby lidé věřili, že studio muselo zpracovat spekulace opuštěný Byla to tajemná reklama na něco úplně jiného a Kojima popírá účast na svých webových stránkách.

Z modrého pole:

Obdrželi jsme několik e-mailů týkajících se pověstí o Hideovi Kojimovi. Nemáme žádné přidružení k Hideo Kojima a neprohlašujeme, že bychom byli jakýmkoli přidružením, a nemíníme si nárokovat takové prohlášení. Jsme malá skupina vývojářů pracujících na nadšeném titulu, na kterém jsme chtěli pracovat už dlouho. V minulosti jsme pomáhali jiným studiím s jejich projekty a chtěli jsme pracovat na našem prvním velkém projektu. I když je pravda, že jsme v minulosti pracovali na malých projektech, rozhodně jsme to pro marketingové účely nevyužili. Doufáme, že to vyjasníte, a doufáme, že vás všechny uvidíme v našich prvních odhaleních o tom, jak hrajeme opuštěný.

Proč ale fanoušci PlayStation měli podezření, že něco není v pořádku opuštěný? Může to mít něco společného s hratelností – a světelnou ukázkou, která ukazuje muže, jak kráčí tichým, strašidelným, realistickým lesem, ale ne moc. Nebo skutečnost, že Blue Box Game Studios nemá příliš mnoho rozpoznávání jmen nebo je hodně online – to samé pro svého majitele a opuštěný Ředitel hry, Hassan Kahraman. Nebo skutečnost Sony Interactive Entertainment zveřejněna Předchozí exkluzivní konzolová platforma Kojima, Smrt vláknem.

Kojima rozhodně vytvořil precedens pro reklamy na záhadné hry, aby se nakonec staly něčím jiným (například fantómová bolest Poháněno Moby Dick Studio A ředitel umělé hry Joachim Mugren, PT Studio 7780s škádlení Silent Hills). Ale podle Blue Box Game Studios, opuštěný Jedná se o realistickou hru o přežití o amnézském muži, který zjistí, že byl unesen a ponechán v lese. Studio slibuje, že odhalí více a vydá celé video ze hry „Brzy“.

READ  Genshin Impact dostává nový trailer představující novou postavu Thoma

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *