Co bude dál s COVIDem? Dr. Fauci představuje novou předpověď

Co bude dál s Varianta viru Omicron? Kmen COVID-19 se může stát nejrozšířenějším v zemi, tvrdí Dr. Anthony Fauci.

FauciŘeditel Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci řekl: CNN V úterý se omikronová varianta rychle šíří a razí cestu napříč Spojenými státy a zeměmi po celém světě.

  • „Skutečnou otázkou je, zda dochází k přirozenému poklesu virulence viru, nebo je to proto, že existuje mnoho lidí, kteří jsou již infikováni a nyní mají po infekci zbytkovou imunitu – což je nechrání před infekcí, ale chrání že vážně onemocní?“ řekl Fauci.

řekl Fauci Spojené státy se dozvědí více, až se omikron dostane do Spojených států a začne se rychle šířit.

  • Ať už to bylo cokoli, zdálo se, že nemoc je méně závažná. Zda je ze své podstaty méně patogenní jako virus, nebo zda je v komunitě více ochrany, musíme jen zjistit, až to přijde v USA. A určitě… bude dominantní v USA, vzhledem k době zdvojnásobení,“ řekl Fauci.

a Omicron alternativa k novému koronaviru Cestovalo po celém světě a vědci teprve začínali chápat, co dokáže. Omikronová varianta může způsobit méně závažné příznaky COVID-19 ve srovnání s předchozí variantou COVID-19, podle Washington Post. Ale varianta Omicron by mohla být odolnější vůči vakcínám COVID-19.

Odborníci potvrdili, že úplné očkování a získání a Posilovací dávka pro vakcínu COVID-19 Dokáže ochránit lidi před omikronovou variantou, jak jsem psal Deseret News.

READ  Nové objevy zásadně mění obraz lidské evoluce

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.