Elden Ring Speedrunners se znovu dostali do rytmu hry v rekordním čase poté, co Patch odstranil staré metody

Rychlý hráč Elden Ring porazil zápas za méně než 25 minut pomocí nové teleportační závady zvané „Zip“.

Jak jsem si toho všiml DualShockeryuživatel YouTube Hazeblade Nastavil předchozí rekord a dokončil Elden Ring za pouhých 24 minut a 37 sekund. To přichází jen týden poté, co hlavní hráči oznámili „RIP speedruns“, když vývojář FromSoftware vydal aktualizaci, která snížila účinnost starších metod.

Pomocí nově objevené chyby zvané komprese se hráči mohou v podstatě teleportovat na určitých místech na mapě a přeskakovat velké části hry.

Předchozí rekord ve sprintu Elden Ring držel Distortion2, který zajel nejrychlejší a nejrychlejší časy pod 30 minut, ale zatím nedokázal klesnout pod 25.

On a další sprinteři Elden Ring přiznali, že jejich přístup se musel změnit, když byla minulý týden vydána aktualizace 1.0.3, protože snížila účinnost Hoarfrost Stomp, Icerind Hatchet a Mimic Tear.

Navzdory tomu, že Elden Ring byl spuštěn téměř před měsícem s ohromným úspěchem v USA a Evropě, hráči stále objevují nová tajemství včetně skryté zdi, která se rozplyne až po 50 zásahech.

Ukázalo se, že jde o poněkud kulturní fenomén, který plodí mnoho podivných příběhů, jako jsou hráči, kteří objevili pár luxusního spodního prádla skrytého ve hře. Znovu a znovu se překonává i herní sprintový rekord, slavný hacker pronásleduje nevinné hráče, Bandai Namco si udělalo šílenou reklamu a má svůj bonbónek.

V naší recenzi 10/10 IGN řeklo: „The Elden Ring je masivní iterací toho, co FromSoftware začal se sérií Souls, přináší své neúnavně náročné bitvy do ohromujícího otevřeného světa, který nám dává svobodu zvolit si vlastní cestu.“

READ  Crash Bandicoot slaví 25 let speciální výroční sadou

Chcete-li provést tyto volby s nejlepšími dostupnými informacemi, prohlédněte si našeho kompletního průvodce obsahujícího vše, co byste mohli o Elden Ringu vědět, včetně sběratelských míst, strategií šéfů a dalších.

Ryan Dinsdale je překladatel na volné noze v IGN, který si občas vzpomene na tweet @thelastdinsdale. Celý den bude mluvit o Zaklínači.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.