Firmware Nintendo DS „Prototype“ odhaluje jedinečný efekt zvuku při spuštění systému

Foto: Forest of Illusion (přes Twitter)

Nintendo save web les iluzí Podařilo se mi získat další vzácný kousek herní historie. Podařilo se mu archivovat japonský prototyp firmwaru Nintendo DS X4 – získaný z jednotky prototypu X4.

Podle zdroje se „každý aspekt tohoto vydání liší od konečného maloobchodního vydání“. Jedním z vrcholů je spouštěcí obrazovka. Místo zobrazení loga Nintendo DS se zdá, že jde o zástupnou obrazovku GBA a zvukový soubor dětí křičících „Nintendo“ (můžete si poslechnout níže).

Nabídka je také velmi odlišná od finální verze. podlaha střižny Podrobně popisuje, jak zástupná nabídka obsahuje možnosti spouštění DS a GBA, bezdrátové přehrávání a nastavení Nitro – obsahuje informace o uživateli (název konzole, datum narození, barva), datum a čas, možnosti jazyka, nastavení touchpadu a další.

Přispěvatel Cutting Room Floor také poznamenává, že „některé části“ tohoto prototypu mají silnou podobnost s ranou implementací nastavení DSi:

Tweet vložit – „Mělo by se ukázat, že některé části tohoto prototypu jsou velmi podobné těm z rané implementace DSi Settings, především rozvržení samotného nastavení menu a menu dotykové kalibrace.“

Někteří nadšenci DS také nastavili a spustili firmware na svých vlastních jednotkách díky úsilí Forest of Illusion:

Nintendo dříve předvedlo prototypy DS na E3, které bylo v té době interně známé jako Nitro. Co si myslíte o tomto kousku historie firmwaru? Co říkáte na tento zvukový efekt? Zanechte komentář níže.

READ  Fortnite přidává RoboCop a ED-209 do Battle Royale Item Shopu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.