Dominik Hašek reflektuje uzavření Síně slávy českého hokeje

Dominik Hašek reflektuje uzavření Síně slávy českého hokeje

Bývalý brankář Buffala Sabres Dominik Hašek zabalil své upomínkové předměty, které byly věnovány do Síně slávy českého hokeje v Praze, ve středu na tři výlety s nákupním košíkem.

Síň slávy byla uzavřena kvůli finančním problémům a doufá, že se znovu otevře na novém místě, i když to ještě nebylo stanoveno.

Představitelé doufají, že se podaří halu znovu otevřít včas pro mistrovství světa v České republice v květnu 2024.

Haškovo video zachytil český hokejový reportér Zdeňka Jandy a umístil to na Twitter.

Lidé také čtou…

Mezi předměty jsou Vezina Trophy, Hart Trophy, prsten Stanley Cup, který vyhrál s Detroit Red Wings, dresy, brusle, hokejky a další vybavení. Mezi předměty patřil jeho dres a helma z olympijských her v Naganu.

Hašek byl emotivní, když přesouval své věci, protože věnoval značný čas a úsilí Síni slávy, včetně pomoci s návrhem místa konání a stanovením kritérií pro uvedení.

„Není to hezké, ale nezbývá mi nic jiného, ​​než to respektovat,“ Hašek to řekl české publikaci. „Výkonný výbor rozhodl o uzavření, něco se pokazilo, nebylo to rentabilní.“

sledování videa, Eric Bodmer řekl na sociální média, že osobně doručí předměty do hokejové síně slávy nebo do destinace v Buffalu, aby se ujistil, že jsou správně uloženy.

Bodamer, absolvent Williamsville South High School z roku 1988, navrhl uniformy značky Nike, které Hašek a Česká republika nosili během jejich vzrušující a nečekané jízdy o zlaté medaile.

READ  Australian Open: Cameron Norrie odchází po prohře v pěti setech s Jerrym Letchou v Melbourne | Novinky z tenisu

Před několika lety byl Budamer fanouškem v Memorial Auditorium, který bouřlivě jásal v reakci na Haškovo hrdinství v síti pro Buffalo Sabres.

Bodamer, senior designér ve společnosti Adidas, je zodpovědný za mnoho dresů, které nosí týmy NHL. V Nike pomohl vytvořit alternativní uniformy pro Anaheim Ducks a San Jose Sharks a také olympijské uniformy v roce 1998. Při navrhování pro Reebok se podílel na slavném logu slimáka Sabres a různých vzhledech používaných během Světového poháru. Hokej.

Později ve středu Hašek tweetoval (přes Google Translate): „Už asi dva měsíce jsem věděl, že ta chvíle přijde, takže to nebylo tak těžké (i když jsem si vzpomněl, jak jsme přestřihávali pásku). kdo, nevím jak, Ale třeba se toho ujme někdo důvěryhodný a podaří se nám vybudovat novou Síň slávy českého hokeje. Rád opět pomohu.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *