DJ Zinhle, Fresh, Zakes a Bongo Maffin pro hudební festival Jacaranda

záznam

Simba Jamoa, reportér showbyznysu

Letošní hudební festival Stanbic Bank Jacaranda Music Festival jako obvykle přivede k břehům Zimbabwe světoznámé hudební hvězdy na tři dny nezapomenutelných vystoupení od 7. do 9. října.

Každý festivalový den nabídne návštěvníkům vynikající hudební zážitek pro místní i mezinárodní hudebníky ve sportovním klubu Old Hararians – od Belgie a KwaZulu-Natal přes Uzumba-Maramba-Pvungwe po Western Province po Gauteng a všude!

Ředitel festivalu Walter Wanyaña uvedl, že k účasti na každoroční hudební přehlídce, která se koná pátý ročník, bylo pověřeno celkem 32 umělců.

Wanyanya uvedl, že festival se bude konat po dobu pěti dnů, se dvěma dny hudebních workshopů pro ty, kdo se zabývají kreativní ekonomikou, a poté budou následovat tři dny hudebních vystoupení.

Řekl, že hudební vystoupení se budou konat v Old Hararians Gym, zatímco workshopy se budou konat v The Venue.

„Přípravy festivalu jsou zatím skvělé a jsme ve finální fázi plánování. Co nebylo určeno, je 32 umělců, kteří se zúčastní. A letos tu máme kapelu ze zemí tak vzdálených, jako je Belgie, Mourda kdo vystoupí v pátek,“ prozradil Wanyanya.

Mourda bude headlinerem pátečních show a bude sdílet pódium s jihoafrickým DJem Zainhalem a místním Enzem Ichalem. Morda je metalová kapela založená v Bruggách v Belgii v roce 2003.

DJ Zinhal

V tuto chvíli mají funkční tři plná alba – Osmdesát šest, měsíček A moje nejvyšší vůle. Procestovali Japonsko, Rakousko, Dánsko, Švýcarsko, Itálii, Slovinsko, Českou republiku, Polsko, Spojené království, Německo, Nizozemsko, Francii a Lucembursko.

8. října návštěvníky festivalu pobaví skupina, ve které jsou Jah Prayzah, Bongo Maffin a Zakes Bantwini. Toto je pravděpodobně nejlepší sestava pro třídenní hudební část festivalu. Všechny tyto tři počiny udrží fanoušky na nohou a ponoří je do všech jejich setů.

READ  Střední a východní Evropa překonává své protějšky v Evropské unii v hospodářském oživení z COVID

Neděli uvede Janet Maniwa; Bulawayo Fossa Mkhaya a Djimbe Monks; The Traveler Squad vs. Kelly Rosick; jazzový talent Prudence Katomeni-Mbofana; Victor Kononga je jihoafrický zpěvák, skladatel a hudební producent Zunkee a její krajan DJ Fresh.

Mezi zahraničními podniky má Bongo Maffin pravděpodobně nejbližší vazby na tyto pláže. Bongo Maffin čelí slavnému domácímu jablečnému semínku nebo, jak je dnes známo, Jah Seed.

Hudební skupina kwaito původně založená Appleseed v Johannesburgu v roce 1996 vydala své první studiové album, D’Gong vůdciv roce 1997, následovaly Koncerty (1998), Bongolution (2001) a Nová výstavba (2005).

DJ Fresh

Skupina se skládala ze čtyř členů, Stone Set, Jah Syed, Speedy a hlavní zpěvačka Thadiswa Mazwai, která vydala své první sólové album, úklidv roce 2006, po tom, jak se skupina rozešla.

Jejich reunion v roce 2019 však přinesl nové afro popové album, z Bongo with LoveTím se neodchyluje od svého původního zvuku.

Wanyanya odmítl popsat jakoukoli práci jako „titulek“ a řekl: „Veškerou naši práci považujeme za titulky. Nikdo není velký a nikdo není malý, dobrá hudba bude zpracována celý den.“

Řekl, že cílem festivalu je „naučit naše umělce kreativní ekonomii prostřednictvím workshopů a také poskytnout umělcům celosvětovou akci, kde předvedou svůj talent. Návštěvníkům festivalu také poskytuje prvotřídní práci v prostředí, které se snaží oslavovat dobro. sociální prostory.“

Předchozí ročníky festivalu představovaly špičkové umělce jako Yvonne Chaka Chaka, Dr. Oliver Mutkudzi, Ringo, Black Motion, Mukumba a Mi Casa, abychom jmenovali alespoň některé.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.