Diksha Thagar se vítězstvím na Czech Ladies Open stala indickou golfistkou s největším počtem LED titulů.

Diksha Thagar se vítězstvím na Czech Ladies Open stala indickou golfistkou s největším počtem LED titulů.

Pozoruhodné vítězství si v neděli 25. června připsala indická golfistka Diksha Tagar na Czech Ladies Open. Czech Ladies Open byl pro Dakar druhým titulem na Ladies European Tour (LED). Je pouze za Aditi Ashok (čtyři), pokud jde o indické golfisty s LED tituly.

Ve vydání turnaje v roce 2021 se Tagore přiblížil k vítězství s finišem T4, než reprezentoval Indii na olympijských hrách v Tokiu.

Dagger zahájil nedělní řízení s náskokem pěti ran a ve finálovém dnu si odvezl pohodlné čtyřranové vítězství.


Diksha Thagar má nyní dvě individuální výhry LET

Levoruká golfistka vyhrála svůj první titul na Ladies European Tour na Investec Women’s South African Open v březnu 2019. Byl také součástí týmu, který vyhrál Aramco Team Series v Londýně v roce 2021.

Po vítězství na Czech Ladies Open má Tager nyní dvě individuální vítězství na LET a celkem devět umístění v top 10. Je úžasné, že čtyři z těchto devíti umístění v top 10 dosáhl Tagore jen v této sezóně.

Poslední kolo Thagarové ukázalo její klid, když zahrála 69, včetně čtyř birdie a bogey v průběhu týdne. Zachoval si konzistenci a ve 2. dni turnaje zahrál 65 bez bogey.

Navzdory statečnému útoku Thajce Drissata Seinglapa v poslední den zahrál 64. Den začal o devět ran a skončil druhý s výsledkem 9 pod. Na druhé straně Celine Herbinová z Francie skončila třetí s výsledkem 8 pod.

Působivý výkon Diksha Thagar přichází po umístění v top 10, což podtrhuje její stabilní pokrok a rostoucí sebevědomí. Vítězstvím na Czech Ladies Open si upevnila pozici mezi nejlepšími indickými golfistkami, ve stopách Aditi Ashok, první Indky, která vyhrála na LED.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *