Dálkové ovladače Logitech Harmony byly vyrobeny

Poté, co jsme strávili dlouhou dobu bez jakýchkoli aktualizací hardwaru, společnost Logitech konečně oznámila, co mnoho z nás má podezření, že přijde. TechHive ukázal na Příspěvek na fórech podpory Zdůraznění, že společnost Logitech se již nebude vyrábět Dálkové ovladače Harmony.

Logitech:

Přestože dálkové ovladače Harmony jsou k dispozici a stále jsou k dispozici u mnoha maloobchodníků, společnost Logitech nebude dálkové ovladače Harmony vyrábět.

Toto oznámení neočekává žádný dopad na naše zákazníky. Plánujeme podporovat naši komunitu Harmony a nové zákazníky Harmony, což zahrnuje přístup k našemu softwaru a aplikacím pro nastavení a správu vašich dálkových ovladačů. Rovněž plánujeme pokračovat v aktualizaci platformy a přidávání zařízení do naší databáze Harmony. Zákaznická podpora a záruka budou nadále poskytovány.

Globální dálkové ovladače společnosti byly mezi nejlepšími možnostmi – a v posledních letech byly téměř jedinou možností – pro uživatele domácího kina, kteří chtěli tradiční dálkové ovládání, které by mohlo propojit téměř cokoli v jejich obývacím pokoji a inteligentním domě. Avšak zejména díky tomu, že společnosti jako Google, Apple a Amazon rozšiřují svůj dosah na domácí ovládání a připojují HDMI-CEC k ovládacím prvkům pro více zařízení, je globální trh dálkového ovládání výhodnějším místem než kdy dříve.

Zatímco Logitech Uvažoval o prodeji oddělení v roce 2013 Před tím, než byla ponechána interně, se tentokrát výrobní linka právě skončila, přičemž zbývající produkty se prodávaly prostřednictvím maloobchodníků, dokud nebyly všechny pryč. Pokud uvažujete o výběru dálkového ovladače Harmony, nebo ho jen popadnete jako možnou alternativu, Koncem loňského roku jsme prolomili aktuální sestavu kontrol Abychom vám pomohli rozhodnout, který z nich nejlépe odpovídá vašemu nastavení. Prozatím jsou k dispozici „do vyprodání zásob“ a společnost Logitech si klade za cíl poskytovat služby a podporu (ale možná ne žádné nové funkce) „pokud je zákazníci používají“.

READ  Nejžhavější nová survival hra na Steamu dostala svůj první velký balanční patch

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *