Conley, Osina a Berry jmenováni do akademického týmu A-10

Newport News, Virginie. – Poté, co pomohl GW Swimming and Diving vymést tituly konferenčního týmu, Marek OsinaA Brendan Conley A Carly Perry Získali 10 Oscarů z Atlantiku.

Osina byl oceněn jako nejlepší hráč A-10 po zisku sedmi zlatých medailí na konferenčním setkání, Osina byl oceněn za svou práci v semestru již druhou sezónu po sobě, zatímco Conley a Perri byli oba oceněni na akademickém seznamu konference poprvé. .

Je to dvanáctá po sobě jdoucí sezóna, kdy GW získalo několik Akademických tipů.

Osena, který vedl dominantní úsilí pro muže Buff a Blue na konferenčním setkání, překonal svůj rekord A-10 na 200 IM (1:44,72) a také získal zlato na 400 IM (3:46,40) a 200 zpět (1). :42,22 v časech řezu B. NCAA. Špičkový hráč z Kroměříže se také podílel na čtyřech vítězstvích ve štafetách, především rekordem konference ve štafetě na 200 poloh (1:25,78).

Osina, dříve oceněný jako podnikatel, byl v minulé sezóně A-10 All-Academic a CSCAA Scholar All-American a je držitelem GPA 3,67.

Conley se otočil proti A-10 a skóroval ve dvou dvouhrách. Nováček z Fort Thomas v Kentucky skončil sedmý v 1650-free za 15:52,40 a také se kvalifikoval do finále B-500 v nejlepším čase sezóny 4:33,24, než skončil na 16. místě.

Conley zazářil v semestru jako hlavní obor mezinárodních záležitostí a v každém z posledních dvou semestrů získal perfektní 4,0 s, aby zvýšil svůj GPA na 3,96.

Poté, co se absolventi přesunuli přes Duke, Perry využila svou poslední sezónu vysokoškolské soutěže, aby pomohla ženám Buff and Blue zajistit jejich druhý týmový titul ve třech sezónách. Fountain Valley, Kalifornie, jeho krajan bral bronz na 200 přeletů (2:00,99), umístil se na pátém místě na 200 volný způsob (1:49,55) a byl součástí druhého místa ve štafetě na 800 (7:15,95).

READ  Dvojice zjištění milosrdenství označuje dvojitou hlavu Wolfpacka s Hokies | Sportovní

Na podzim Berry získala 4.0 GPA v prvním semestru svého magisterského studia v oboru Organizační vedení a učení. V Duke byla jmenována 2018-19 CSCAA Scholar All-American a čtyřikrát byla oceněna na ACC Academic Honor Roll.

22 studentských atletů GW (12 mužů, 10 žen) předvádí své fenomenální mistrovství A-10 a v této sezóně si vysloužilo celokonferenční vyznamenání v čele s účinkujícími First Team Osina, Tyler KawakamiA Dylan CooA Josh LegA Djerdi MatičA Erin McCarthyováA Carol MlyanargicA Filip MoldavskoA Conor Rodgers A Ethan Tolenko.

bobule, Becca BrownováA Spencer BystromA Ava DannglesA DH HwangA Julia KnoxováA Grace OlivardiaA Stein Amdal PetersenA Marley RickertA Bud RingenbachA Barbara Schallová A Molly Smyrsová Po obdržení stříbrných medailí představil soupisku druhého týmu.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.