V4 Ag Chambers vyzývá k přehodnocení své strategie „z farmy na vidličku“.

Země

Zemědělské komory Visegrádské skupiny – Maďarsko, Česká republika, Polsko a Slovensko – vyzvaly Evropskou komisi, aby přezkoumala strategii EU „farm-to-fork“, uvádí zpráva státní tiskové agentury MTI.

Chambers na schůzce v Praze tvrdil, že opatření předpokládaná v programu ztíží již tak kritickou situaci zemědělských a potravinářských subjektů.

Účastníci setkání uvedli, že plány na snížení používání pesticidů by „výrazně snížily“ konkurenceschopnost hráčů v zemědělském a potravinářském průmyslu EU.

Zemědělské komory V4 rovněž urgovaly opatření k odstranění překážek v dodávkách ukrajinských zemědělských produktů a požadovaly podporu energetické nezávislosti farmy s důrazem na využívání obnovitelných zdrojů.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Produkovat žurnalistiku hodnou toho jména je drahá záležitost. Vydavatelé, redaktoři a reportéři Budapest Business Journal se již 27 let snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete důvěřovat, které jsou faktické, přesné a podávané beze strachu a přízně.

Tiskové organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil nadále vynikat, aniž by to ohrozilo jejich výkonnost. Nedávno někteří experimentovali s myšlenkou zapojení nejdůležitějších zúčastněných stran, čtenářů.

Stejnou možnost bychom rádi nabídli i našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, v jakém množství a jak často nám budete zasílat své příspěvky.

READ  Delegace k návštěvě východní Evropy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.