Česká vycházející hvězda Stadeske vstupuje do WRC3 s Toxford WRT ve Španělsku

Bývalý český řidič motokár Dominic Stedeske Stal se jedním z elitních řidičů Mistrovství České republiky v rally V krátkém čase. Po absolvování několika etap v sérii nyní jeho mezinárodní rally debut v Itálii Mistrovství Evropy v rally FIA Udělá své Mistrovství světa v rally FIA Představený ve Španělsku RACC Rally ve Španělsku Se spolujezdcem Jiří Hovorka.

Spolu Toxford WRT A podporováno Koda Motorsport V rámci oslav 120. výročí značky tito dva vstupují dovnitř WRC3 ஸ்க koda Fabia Rally 2 Evo class, to je nová specifikace soutěžního vozu poskytovaná českým výrobcem. Stříteský zahájí rally společně s předními řidičskými týmy Andreas Mickelson A Marco Bulacia Wilkinson, Oba jsou zahrnuty WRC2„Což je třída podobná WRC3, ale pro skupiny producentů.

„Rychle se prosadil jako jeden z předních hráčů na domácím šampionátu. Potřebuje však získat zkušenosti s rallye v zahraničí. Michael HrabinekŘekl vedoucí டா koda Motorsport.

„Jsme přesvědčeni, že Dominic v budoucnu využije zkušenosti, které získal, jako jeho předkové v minulosti. Dostal jasný cíl – musí se učit a sbírat nové znalosti.

Zápočet: koda Motorsport

Vážím si možnosti soutěžit na mistrovství světa. Spolu se svým spolujezdcem chci ve Španělsku získat co nejvíce zkušeností a v soutěži urazit co nejvíce kilometrů. Uživatel Stříteský dodal

„Těším se na spolupráci s týmem Toxford WRT, týmem podporovaným டா koda Motorsport. Provozují dva jezdce mezinárodní pověsti a budou pro mě měřítkem.

RACC Rally de Espania se koná od 14. do 17. října a bude hostit závěrečné kolo sezóny 2021 WRC.

READ  Česká republika kupuje izraelskou protivzdušnou obranu, která nahradí staré sovětské vybavení

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.