CES 2024: Asistent umělé inteligence Rabbit r1 chce dělat úkoly za vás

CES 2024: Asistent umělé inteligence Rabbit r1 chce dělat úkoly za vás

Dnes AI startup Rabbit oznámil své spuštění králík r1, přenosné zařízení navržené pro zjednodušení používání smartphonu. Na r1 běží Rabbit OS, operační systém založený na Large Business Model (LAM).


Velký obchodní model je schopen naučit se, jak lidé používají počítače, nebo konkrétněji, jak uživatelé r1 využívají aplikace. Rabbit říká, že R1 dokáže porozumět komplexním uživatelským záměrům, obsluhovat uživatelská rozhraní a provádět akce jménem uživatele. Operační systém je trénován na datech od lidí interagujících s aplikacemi, což umožňuje R1 provádět úkoly, jako je objednávání pizzy, rezervace jízd, přehrávání hudby, komunikace s lidmi a další prostřednictvím hlasových příkazů.

Rabbit r1 lze ovládat pomocí tlačítka push-to-talk na straně a rozumí požadavkům přirozeného jazyka. Na r1 nejsou žádné aplikace a úkoly se provádějí online.

R1, navržený ve spolupráci s Teenage Engineering, má 2,88palcový dotykový displej, otočný fotoaparát pro pořizování fotografií a videí a videohovory, rolovací kolečko pro navigaci a port USB-C pro nabíjení. K dispozici je 1000mAh baterie, výdrž baterie závisí na používání. Přestože s Rabbit r1 není spojeno žádné předplatné, vyžaduje SIM kartu pro mobilní data.

Uživatelé mohou naučit R1 provádět úkoly, včetně vícekrokových úkolů, jako je vyhledání místa, rezervace hotelu, zajištění doporučení restaurací a hledání aktivit. Jakmile se R1 naučí úkol, může akci opakovat nezávisle. Údajně může interagovat s aplikacemi, jako je Photoshop, a provádět v rámci programu vícekrokové akce.

Rabbit r1 musí mít k dispozici přihlašovací údaje pro různé služby, aby bylo možné dokončit úkoly týkající se těchto služeb.

Králík by mohl být r1 Předobjednáno od Rabbit Za 200 dolarů. Očekává se, že bude zákazníkům odeslán v březnu nebo dubnu 2024

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *