Tucker Carlson z Fox News popsal jako řečníka na krajně pravicové konferenci v Maďarsku po setkání s Viktorem Orbánem

Tucker Carlson je Na návrh zákona k projevu, s vhodným názvem „Svět podle Tuckera Carlsona,“ Příští sobotu v MCC Feszt, krajně pravicová konference v Budapešti za podpory Maďarska autoritářský předseda vlády„Victor Urban.“

Zprávy o Carlsonově zjevném vzhledu následují po ohlášené schůzce mezi hvězdou Fox News a Urbanem, kde přátelská fotografie zveřejněná v pondělí na facebookové stránce vůdce odhalila, že Carlson hostil Urbana v jeho online show pro Fox Nation.

V pondělí večer se Carlson objevil ve své show z Budapešti a oznámil, že jeho show bude z maďarského hlavního města vysílat celý týden.

dříve v tomto roce, New York časy zmíněno Orbán dal 1,7 miliardy dolarů – neboli asi jedno procento maďarského hrubého domácího produktu – na Mathias Corvinus Collegium neboli MCC s cílem vyškolit novou generaci konzervativních elit v celé Evropě.

Podle vyšetřovatelky Open Secrets Anny Masuglie zaplatilo Maďarsko londýnské lobbistické firmě v roce 2019 částku 265 000 dolarů, částečně za zajištění rozhovoru v Carlson Fox News Show.

Otoč se, Carlsone veřejně chválen Orbánova vláda na Fox News, mimo jiné v červenci téhož roku, kdy chválil premiérovu protiimigrační politiku tváří v tvář nízké porodnosti.

„Namísto pomoci domorodcům mít více dětí by maďarská vláda měla, prý, dovážet alternativní populaci třetího světa,“ řekl Carlson v době „neoliberálů“ Evropské unie. „Toto je řešení George Sorose. Maďarský premiér Viktor Orbán má ale jinou představu. Místo toho, aby se Orbán vzdal maďarské mládeže vůči tvrdě liberálnímu Sorosovi a Clintonově nadaci, rozhodl se pozitivně pomoci maďarským rodinám růst.“

The Daily Beast oslovilo Fox News a Tuckera Carlsona k vyjádření a podle toho tento příběh aktualizuje.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.