Bývalý ředitel Battlefieldu nemá o EA nic pozitivního

Bývalý ředitel Battlefieldu nemá o EA nic pozitivního

Bývalý ředitel Battlefieldu Marcus Leto na Twitteru objasnil, že po únorovém odchodu ze společnosti neměl o svém bývalém zaměstnavateli EA nic hezkého říct.

„Moc jsem tu nemluvil, protože nemám nic pozitivního, co bych řekl o EA, mém nedávném odchodu a o tom, kolik lidí, včetně mého týmu, trpí kvůli masivnímu propouštění v průmyslu.“ on Řekl.

Jen jeden den poté, co Lehto oznámil svůj odchod ze společnosti, EA oznámila, že propustí 5 % své globální pracovní síly, včetně uzavření Ridgeline Studios. Ridgeline byl zodpovědný za vývoj pro jednoho hráče pro sérii Battlefield.

Při oznamování uzavření studia se zdá, že prezidentka EA Entertainment and Technology Laura Meili naznačila, že Lehtův odchod byl součástí důvodu uzavření studia.

„Marcus Leto se nedávno osobně rozhodl opustit projekt.„ona Řekl. „Abychom zajistili, že naše práce bude pokračovat bez přerušení, okamžitě jsme jmenovali vedení společnosti Criterion, aby dohlíželo na naši individuální práci. V rámci této změny ukončíme Ridgeline jako nezávislé studio v Seattlu, přičemž někteří členové týmu se připojí k Ripple Effectu.


Co si myslíte o tom, že bývalý ředitel Battlefieldu řekl, že po odchodu ze společnosti neměl o EA nic pozitivního? Pro více informací o Insider Gaming si přečtěte o nadcházejících specifikacích PlayStation 5 Pro a očekávaném datu vydání.

READ  Nvidia downgraduje nový RTX 3060 pro těžbu kryptoměny Ethereum

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *