Skarupský a Slezáková byli oba vybráni pro práci NCAA Forum Athletic

Studentští sportovci Murray State Jimmy Skarupski A Natálie Sližáková Nedávno byl vybrán k účasti na NCAA Career in Sports Forum.

Skarupsky (Robbinsville, NJ) z Racers Soccer a Slezáková (Zlín, Česká republika) z Racers Tennis se mají zúčastnit fóra (1.-4. června) v ústředí NCAA v Indianapolis, Indiana.

„Jsme velmi hrdí na Jamieho a Natalie, že byli vybráni na toto prestižní fórum NCAA,“ řekl Niko Yantko, ředitel atletiky. „Mít dvě studentky-atletky zastupující Murray State a celou konferenci v Missouri Valley odráží charakter těchto dvou mladých žen. Přejeme jim vše nejlepší, když cestují do Indianapolis na akci.“

Skarupsky a Slezáková jsou dva ze tří studentských sportovců z konference Missouri Valley, kteří byli vybráni k účasti na fóru.

„Je to vzrušující čas být pozván k účasti na fóru NCAA,“ řekl Skarupski. „Chci pokračovat v kariéře ve vysokoškolské atletice, buď jako trenér fotbalu, nebo jako administrativní pracovník v atletice. Toto fórum mi poskytne více informací o tom, jaká je práce ve sportu, a pomůže mi rozhodnout se, kterou cestou se vydat.“

„Příchod do Ameriky mě přivedl do tohoto bodu mého života a moje zkušenost z Murray State mě nasměrovala k prozkoumání kariéry v atletice,“ řekla Sližáková. „Vidím se, že sportuji a mám velký zájem pracovat i v profesionálním sportu.“

NCAA Career in Sports Forum je každoroční setkání více než 200 vybraných studentů-atletů NCAA. Program poskytuje příležitost dozvědět se a prozkoumat potenciální kariéru ve sportu, zejména vysokoškolské atletice. Studenti-atleti začínají mapovat své profesní dráhy a rozvíjet síť současných atletických profesionálů. Vybraní řečníci pokrývají širokou škálu témat souvisejících s profesním rozvojem; Praktické osnovy, osobní branding a rozvoj kariérního plánu.

Skarupsky získala vysokoškolský titul z Murray State v televizní produkci a titul MBA. V roce 2022 se objevila v 10 zápasech za Racers a svou brankářskou kariéru zakončila tím, že dala pouhé 2 góly za posledních 380 minut, aby pomohla Racers dostat se do finále jejich prvního mistrovství Missouri Valley Conference Championship.

READ  French Open: nenasazená Češka Barbora Krejšíková porazila Anastasii Pavlyuchenkovou, aby získala ženský titul ve dvouhře | tenisové zprávy

Slezáková získala bakalářský titul na MSU ve vědách o Zemi a životním prostředí. V letech 2022-23 vyhrála 12 zápasů ve dvouhře a spojila se s Emma Honor zajistit první vítězství Racers v The Valley Championship vítězstvím 4-3 nad UIC.

Sledujte Racers na Twitteru (@MSURacers), Instagramu (RacersAthletics) a Facebooku, abyste měli přehled o všem, co se děje s Murray State Athletics.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *