Bungie omylem přepne na Crossover Destiny 2 před měsíci

Někteří hráči Destiny 2 byli schopni hrát s lidmi na jiných platformách poté, co vývojář Bungie tuto funkci nechtěně zapnul. Bungie dříve uvedl, že crossplay přijde na podzim roku 2021 pro každou platformu, na které je hra dostupná, včetně PC, PS4 / 5, Xbox One, Xbox Series X / S a Google Stadia.

hranaTom Warren z Tom Warren zjistil, že byla spuštěna funkce blokování a byl schopen stáhnout hru se dvěma hráči na PC i Stadia.

Bungieho komunitní manažer Cosmo však potvrdil, že crossplay ještě neměl začít. Knihy v prof. „Vidíme zprávy, že někteří hráči mohou nahlédnout do Crossplay“ tweet. „Toto ještě nemá být naživo a není to úplný zážitek. Později tento týden provedeme opravu pro odstranění veřejného přístupu, ale zatím můžete bez obav sdílet.“

Bungie byl právě spuštěn dnes Osud 2Poslední sezónní aktualizace pro, Sezóna spojovacího zařízení, Což přináší obvyklou sadu nového obsahu a aktivit. Škoda, že se zdálo, že crossplay je neúmyslné zahrnutí – zvláště pokud jste uživatelem Stadia Player potřebuje více lidí, aby se připojil k vašim hrám Ale v tuto chvíli to vypadá, že si to budete moci prohlédnout o něco déle.

READ  Fanoušci Resident Evil Village objevili šokující novou dámu Dimitriscu. Detaily

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *