Britská matka zemřela, když spala v letadle se svým manželem a dvěma dětmi

Matka dvou dětí se vrátila do Spojeného království, aby viděla, jak její rodiče zemřeli ve spánku během letu s manželem a dvěma dětmi, tvrdí truchlící přítel.

Přátelé řekli, že Helen Rhodes a její rodina cestovali 5. srpna z Hongkongu do Spojeného království, když „zemřela ve spánku“.

„Zůstáváme v nedůvěře a šoku z předčasné smrti našeho drahého přítele, jehož život ovlivnil tolik lidí v Hongkongu a Spojeném království,“ napsal Janein přítel Gigi. V příspěvku GoFundMe.

„Helen byla nalezena bez odezvy několik hodin po letu. Přes veškerou snahu se jí Helen nepodařilo oživit.“

Gigi dodala: „Všechno se to stalo před jejími dětmi. Zbývajících osm hodin letu ležela Helen bez dechu na svém sedadle.“

Gage napsala, že její manžel Simon a dvě děti Nathan a Emma byli „nepředstavitelnou“ ztrátou „zdrceni“. Letadlo zastavilo v Německu, kde bylo Rhodesovo tělo ponecháno ve Frankfurtu, zatímco její rodina musela zbytek cesty cestovat bez ní.

Helen Rhodes letěla se svým manželem a dvěma dětmi, když zemřela ve spánku.
GoFundMe

„Ačkoli to bylo pro rodinu velmi šokující, všichni měli čas jí říct, co jí chtěli říct,“ řekla.

Britské ministerstvo zahraničí Řekl The Guardian, „Podporujeme rodinu britské ženy, která zemřela při letu do Frankfurtu, a jsme v kontaktu s místními úřady.“

Gage poznamenal, že Rhodes žila v Hongkongu 15 let, ale že ona a její rodina plánují návrat do Spojeného království, aby zahájili „novou kapitolu“. Povoláním byla porodní asistentka, kterou Gigi popsala jako „pulz“ své místní hongkongské komunity a „jedinou svého druhu“.

„Helen byla z toho stěhování nadšená a nervózní, ale těší se, až uvidí svou rodinu jít domů, protože od začátku pandemie neviděla své staré rodiče ani rodinu,“ napsal Gigi. „Bohužel jsi je nemohl znovu vidět.“

Fundraisingová stránka, která od pondělí vybrala více než 21 000 dolarů, půjde na náklady na pohřeb a další podporu pro její rodinu.

READ  Byly zveřejněny hojně sledované fotografie „Fotograf divokých zvířat roku 2022“.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.