Bývalý Milan Lalkovič, Walsall a Barnsley z Portsmouthu vidí cestu zpět do Premier League zablokovanou novým šéfem Doncaster Rovers Gary McChevery

29 let Trénoval s Doncaster Rovers, zatímco hrál za Boston United mimo ligu před potenciálním přesunem do Keepmoat tento měsíc – něco, co bylo na stole za bývalého trenéra Donnieho Richieho Wellse.

Nicméně zranění a nedávné vyhození Covida a Wellense znamenají, že Slovák bude muset najít alternativní cestu zpět k vrcholovému anglickému fotbalu.

V rozhovoru s Lincolnshireworld.com Tento týden bývalý útočník Blues řekl, že stále doufá, že vyhraje dohodu.

Účast Do zpravodaje FC Portsmouth FC

zprávy Prořízněte hluk

„Klub mi pomohl získat pár minut a moje situace také trvá, takže doufám, že tato čísla vyjdou v lednu,“ řekl Lalkovič, kterého po příchodu z české strany omezilo na dvě utkání za Boston kvůli zranění Achillovy šlapky. . Bibram v říjnu.

„Musím pokračovat v práci a dostat se zpět do plné formy, a pak doufám, že se mi podaří něco změnit na hřišti.“

Donnyho nový šéf Gary McChary se však domnívá, že bývalý absolvent akademie Chelsea není to, co potřebují, než budou bojovat o sestup během druhé poloviny sezóny.

Mluvit k Doncaster Free PressNový ředitel Keepmoat řekl: „Myslím, že za Richieho měl něco k dispozici, pokud by Richie mohl získat pár a uvolnit pro něj trochu peněz.

Bývalý křídelník Pompey Milan Lalkovič

Abych byl upřímný, potřebujeme, aby někdo přišel a běžel na podlahu.

Potřebujeme útočníky, kteří jsou fit a připravení na zápas, kteří budou dávat góly na úrovni a pravidelně dávat góly na úrovni.

Milan je momentálně v Bostonu. Nebyl s námi dva a půl týdne kvůli závažnosti situace Covid a my jsme naši bublinu utáhli.

Nebyly zapojeny žádné seznamy ukázek ani školení lidí s námi.

Je to hodný kluk a miluji ho, ale nejsem si jistý, že nějaký bude.

Přidá to pěkné číslo, ale Milan si bude muset pospíšit s prvoligovým fotbalem, protože ho dlouho nehrál.

Realisticky si nejsem jistý, že to přidá hodnotu, kterou potřebujeme.

Lalkovic se přestěhoval do Pompejí z Walsallu na bezplatný přestup v červenci 2016, ale snažil se prosadit ve Fratton Parku pod vedením Paula Cooka.

Během sezóny 2016-2017, kdy vyhrál svůj druhý ligový titul, odehrál 16 zápasů, než byl ve druhé polovině sezóny zapůjčen do Ross County.

Poté Lalkovic prožil těžké časy během své druhé sezóny v PO4 poté, co Kenny Jackett vystřídal Cooka jako trenéra.

Slovák utrpěl zranění achilovky, objevil se pouze dvakrát, než mu v den lednové uzávěrky přestupů byla vzájemně vypovězena smlouva.

Od svého odchodu z Pompejí v roce 2018 hrál Lalkovič za týmy české Premier League Sigma Olomouc, Banek Ostrava a Berbram a zúčastnil se 37 zápasů.

READ  Ekonomický výhled pro střední a východní Evropu, Střední východ a Afriku: Někdo to rád horký článek

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.