Britové Dan Evans a Cameron Norrie byli vyřazeni v době, kdy se Carlos Alcaraz kvalifikoval

Britové Dan Evans a Cameron Norrie byli vyřazeni v době, kdy se Carlos Alcaraz kvalifikoval

Britský druhý Dan Evans je na 28. místě na světě

Dan Evans a Cameron Norrie vypadli v prvním kole na Cincinnati Open.

Evans to vyhrál První titul ATP 500 Na City Open tento měsíc, ale prohrál 6-4, 6-3 s Italem Lorenzem Musettim.

Francouzská jednička Gael Monfils porazila Brita Nouriho 13, 27, 6-3, 4-6, 3-6.

Úvodní set Carlose Alcaraze proti Jordanu Thompsonovi nakrátko přerušil déšť, než světová jednička zvítězila ve druhém kole 7-5 4-6 6-3.

Druhý nasazený Evans měl hrát v Británii v pondělí, ale silný déšť v Cincinnati odložil jeho zápas se světovou osmnáctkou Musettim na úterý.

Třiatřicetiletý hráč byl minulý týden poražen i v úvodním kole Canadian Open, když se připravuje na US Open, které začíná 28. srpna.

Dvacetiletý Alcaraz se chystá obhajovat svůj titul poté, co loni vyhrál svůj první velký slam ve Flushing Meadows, ale Španěl minulý týden ve čtvrtfinále na Canadian Open prohrál s Tommym Pooleem, než zde těsně porazil Australana Thompsona.

„Nikdy jsem to nehrál a nebyl to snadný začátek,“ řekl Alcaraz. Nebylo snadné čekat na déšť.

„Na konci jsem musel hrát co nejlépe. Hrál tvrdě a jsem rád, že jsem ho porazil. Byl to dlouhý den, kdy jsem čekal na hru a pak jsem v prvním setu zjistil déšť. Doufám, že se podmínky v příštím setu zlepší.“ kolo.“

Ve třetím kole bude Alcaraz čelit buď odvetnému zápasu s Američanem Paulem, nebo Ugo Humbertem z Francie.

Musetti se ve druhém kole utká s třetím nasazeným Rusem Daniilem Medveděvem, zatímco Monfils se utká s Australanem Alexem de Minaurem.

Dříve Andy Murray Odstoupil z turnaje V Cincinnati, kde stále trpí břišní zátěží, která ho donutila odstoupit z Canadian Open.

READ  Austrálie rovná se nejlepší počet olympijských medailí se zlatým motorovým člunem a skateboardem | Olympijské hry v Tokiu 2020

Jaber vyhrál svůj první zápas od finále Wimbledonu

Ve svém prvním zápase od prohry ve finále Wimbledonu s Češkou Marketou Vondroušovou 15. července vyhrála Anas Jabeurová 6-3, 6-7 (2-7), 7-6 (7-2) nad Ukrajinkou Anelinou Kalininovou.

Pátý nasazený Tunisan, který dostal bye v prvním kole, byl nucen vrátit se z manka 5-1 ve třetím setu, aby se dostal do třetího kola.

„Bylo to velmi těžké, ale jsem ráda, že jsem dál bojovala, hrála bod za bodem a že jsem nakonec vyhrála,“ řekla.

„Některé ze situací, které jsem během toho zápasu zažil, mi určitě pomohly vrátit se do tvrdé kurtové sezóny. Pokusím se pokračovat, hrát více zápasů. Čím více zápasů odehraju, tím lépe.“

Také ve druhém kole losování žen Američanka Sloane Stephensová porazila francouzskou šestou nasazenou Caroline Garciaovou 4:6, 6:4, 6:4.

Druhý závod Caroline Wozniacki s divokou kartou skončil o tři roky později porážkou od šťastné poražené Varvary Grachevové v prvním kole.

Bývalá světová jednička Wozniacki (33) oznámila, že se v červnu po odchodu do důchodu v roce 2020 vrátí k tenisu, ale prohrála 6:4, 6:4 za 95 minut od Francouzky Grachevové.

„Mám ještě asi 10 dní na přípravu na US Open,“ řekl Wozniacki. „Některé věci cítím, že musím udělat lépe.“

Č. 11 Barbora Krejková porazila Českou republiku 6-3 7-5 v podání Bělorusky Victorie Azarenkové, zatímco 13. nasazená porazila Švýcarku Belindu Bencicovou 6-4 3-6 2-6 španělskou kvalifikantkou Kristinou Boxa.

Sledujte na banneru iPlayer

Sledujte na banneru iPlayer

Zobrazit zápatí přehrávače iPlayer

Zobrazit zápatí přehrávače iPlayer

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *