Best Buy má tento víkend obrovský výprodej – 15 nejlepších nabídek, které doporučuji

Best Buy má tento víkend obrovský výprodej – 15 nejlepších nabídek, které doporučuji

Každý den sleduji nabídky pro Tom’s Guide a Best Buy je obvykle první místo, kde zjišťuji dobré víkendové nabídky. Specialista na elektroniku má talent nabídnout výrazné úspory na základní technologii, a tak je tomu nyní.

Ať už hledáte zbrusu nový OLED televizor nebo špičkový Apple MacBook Pro, určitě si budete chtít procházet nejnovější víkendové nabídky od Best Buy. K dispozici jsou doslova stovky slev, ale jsem tu, abych vybral ty opravdu nejlepší nabídky a podělil se o některé z mých oblíbených, včetně 55palcové OLED TV LG C3 se slevou 900 USD a nejlepšího interního SSD pro PS5 za 89 USD.

Možná si myslíte, že před uskutečněním jakýchkoli velkých nákupů musíte odložit do nabídek Černého pátku, ale víkendový výprodej Best Buy dokazuje, že nemusíte čekat měsíce, než začnete šetřit na nejprodávanější technologii. Pojďme se tedy vrhnout na slevy. Zde je 15 nabídek, které doporučuji na Best Buy tento víkend. Navíc si prohlédněte naši sbírku slevových kódů Best Buy a ušetříte ještě více.

READ  Overwatch 2 X Cowboy Bebop co-op je 10/10, žádné recenze

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *