Barevná klasická Woodfordská tlačenice sbírá peníze pro Ukrajinu

Wayne Partington z Lanthony ve středním Walesu udává tempo ve své CZ 360 z roku 1964 vyrobené v Československu, nyní v České republice. Kredit: Colin Haysom

Osmdesát pět motocyklistů z celé země se v neděli (3. dubna) ve Woodfordu zúčastnilo klasické tlačenice, sbírkové akce pro lidi žijící na válkou zmítané Ukrajině.

Zahajovací Northampton Classic viděl jezdce na různých barevných motocyklech od 40. do 80. let, kteří soutěžili ve více než 20 závodech.

Spisovatel kurzu Pete Griffiths oznámil, že padesát procent finančních prostředků Spectator Gate půjde na ukrajinskou humanitární výzvu.

Účast V našem denním zpravodaji

zprávy Prořízněte hluk

Bob Tattersdale z Burton Latimer, Northamptonshire, ohromil svou první rychlostí v Hondě 250 v roce 1973 a získal tři vítězství. Kredit: Brian Crichton.

Mezi jezdci byly tři ženy. Mezi nimi byla dopravní policistka londýnské Metropolitní policie Angie Harropová, 45letá (1973, 175 hod.), která se zabývá smrtelnými a vážnými nehodami. Jela ve svém druhém klasickém scramble a milovala každou minutu.

Simon Cunningham z Hampshire (58), jehož práce zahrnuje výrobu panelů pro Spitfire v Sewellu, jezdila ve své třetí sezóně na 250 BSA z roku 1964.

„Vždy jsem milovala britské motocykly a je skvělé dokončit závod,“ řekla.

Kayleigh Gerrie (33) z Braintree v Essexu, která jezdí na motorkách od tří let, jezdí na dvoutaktu 410 AJS Stormer svého obávaného otce z roku 1971 a už deset let závodí na i mimo něj.

Jezdec Jim Denby objímá Ange Harropovou za její dobrou jízdu teprve v jejím druhém tahu. Harrop 175 jezdí na americkém Can-Am, zvoleném proto, že je relativně snadné začít. Kredit: Brian Crichton.

Mezi místní jezdce, kteří dosáhli úspěchu, patří Bob Tattersdale (62) z Burton Latimer. Byl pozván k jízdě na Hondě 250 z roku 1973, kterou vlastnil a zřídil bývalý prodejce motocyklů Kettering Colin Hill, a vyhrál na ní své první tři závody.

Před pěti lety si Tattersdale zlomil záda, pánev a žebra a spadl ze střechy. Při předchozích nehodách měl také dvě zlomené nohy. Silná sušenka, soutěží od roku 1977.

READ  Stavitel říše Sanjeev Gupta čelí zkoušce svých ocelí

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.