Úžasný únik iPhonu odhaluje magickou funkci Apple

Notch, bude konkurence pracovat na způsobech, jak snížit vizuální dopad přední kamery a souvisejících senzorů, Apple si pevně udržel velmi viditelný zářez.

Co kdyby Apple mohl skrýt selfie kameru a různé skenery a odstranit zářez? Aktuální očekávání je, že mohou být skryty pod obrazovkou a pracovat přes zobrazovací vrstvu (jako integrovaná čtečka otisků prstů v systému Android). Ale co kdyby existoval jiný způsob a mohli byste získat výhody zářezu bez elektroniky, stejně jako celou obrazovku bez přerušení nebo přerušení?

Nemělo by být žádným překvapením, že Apple na takovém systému pracuje.

podrobnosti Dodává se v patentu s názvemElektronická zařízení s nastavitelnými okénkyPodrobnosti o metodě, která v podstatě vytváří „zatahovací kryt“ na různých předních čidlech na iPhonu a tento kryt je součástí obrazovky. Z patentu:

„Může být žádoucí skrýt kamery a další vstupní a výstupní zařízení před pohledem, když se nepoužívají. V souladu s tím může být elektronické zařízení vybaveno jedním nebo více nastavitelnými okny. Okna mohou být vytvořena v oblastech pozorovacího okna, které překrývají vstup a výstup stávajících zařízení. V elektronickém zařízení. Například okno může interferovat s kamerou nebo jiným optickým zařízením. “

Současný design iPhonu je nastaven na iPhone X pro rok 2017. Od té doby jsou přední senzory, displeje a kamery umístěny v prodlouženém zářezu viditelném v horní části obrazovky. Ačkoli výrobci Androidů použili různé přístupy k přizpůsobení senzorů, Apple udělal malý nebo žádný design na zářezu nebo telefonech.

Apple jen zřídka dělá drastickou změnu-přechod na design iPhonu X byl první od iPhonu 6. Patent bude dobře zapadat do přístupu Applu k zachování konzistentního designu a zároveň bude směřovat k „celoobrazovkovému“ iPhonu.

Jako vždy u patentů neexistuje žádná záruka, že se technologie objeví v jakýchkoli maloobchodních modelech, ale zdůrazňuje oblasti, kam míří týmy výzkumu a vývoje společnosti. A v případě iPhonu to vypadá, že jak schovat první zářez v nabídce.

Nyní si přečtěte nejnovější tituly pro iPhone v týdenní epizodě Apple …

READ  6 skvělých funkcí Samsung Galaxy S22, které najdete na levnějších telefonech Samsung

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.