Aktuální informace o ptačí chřipce v okrese Berks

8. DANIEL NEWS: Další hejno v Pensylvánii mělo pozitivní test na ptačí chřipku. Poslední hejno je komerční chovatel kachen v okrese Berks. 7200 ptáků Aref Mossadeq. Ptačí chřipka infikovala 15 hejn v Pensylvánii v poušti. Sedm v pyrexu c

Aktuální informace o ptačí chřipce v okrese Berks


Další hejno v Pensylvánii bylo pozitivně testováno na ptačí chřipku. Hejno je komerční chovatel kachen v okrese Berks. V tomto posledním případě bylo postiženo celkem 72 000 ptáků. Ptačí chřipka zasáhla 15 hejn v Pensylvánii, včetně sedmi v okrese Berks a osmi v okrese Lancaster. Hlášení případů ptačí chřipky Máte-li podezření na infekci živé drůbeže, musíte to nahlásit Státnímu úřadu pro zdraví zvířat a diagnostických služeb v Pensylvánii na čísle 717-772-2852. Toto číslo je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, příznaky ptačí chřipky u drůbeže zahrnují nedostatek energie a chuti k jídlu, riziko ptačí chřipky žádné riziko pro veřejnost, drůbež a vejce jsou při správném vaření bezpečné. Ptačí chřipka je však vysoce nakažlivá a může být smrtelná pro domácí ptáky (kuřata, kachny, husy, křepelky, bažanti, perličky a krůty) a podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí v USA nálezy ptačí chřipky neukazují. bezprostřední obavy veřejného zdraví.

Další hejno v Pensylvánii bylo pozitivně testováno na ptačí chřipku.

Hejno je komerční chovatel kachen v okrese Berks.

V tomto posledním případě bylo postiženo celkem 72 000 ptáků.

Ptačí chřipka zasáhla 15 hejn v Pensylvánii, včetně sedmi v okrese Berks a osmi v okrese Lancaster.

Byly hlášeny případy ptačí chřipky

Pokud máte podezření, že byla nakažena živá drůbež, budete požádáni, abyste to oznámili Státnímu úřadu pro zdraví a diagnostiku zvířat v Pensylvánii na čísle 717-772-2852. Toto číslo je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

READ  NASA odkládá start SpaceX na Mezinárodní vesmírnou stanici kvůli „zdravotnímu problému“ s astronautem | SpaceX

Mezi příznaky ptačí chřipky u drůbeže patří nedostatek energie a chuti k jídlu.

nebezpečí ptačí chřipky

Veřejnosti nehrozí žádné nebezpečí a drůbež a vejce jsou při správném vaření bezpečné.

Vysoce virulentní ptačí chřipka je však vysoce nakažlivá a může být smrtelná pro domácí ptáky (kuřata, kachny, husy, křepelky, bažanti, perličky a krůty).

Podle amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí nejsou nálezy ptačí chřipky bezprostředním problémem veřejného zdraví.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *