Aktualizace Super Rush přidává novou stopu a Toadette

Screenshot z New Dunk City, jak je vidět v Mario Odyssey.

New Dunk City, jak to vypadalo v Super Mario Odyssey
Snímek obrazovky: nintendo

Oznámilo to Nintendo Mario Golf: Super Rush Získá bezplatnou aktualizaci bez překvapení, která přidává Toadette, nové golfové hřiště v New Donk City a další. Aktualizace bude vydána později dnes. Může to být dokonce i při čtení.

Nintendo odhalilo detaily Mario Golf: Super Rush Aktualizace na Twitteru dnes dříve. Nášivka přidává nové golfové hřiště založené na New Donk City, které bylo poprvé spatřeno v Super Mario Odyssey. Do hry také přináší první golfové DLC, Toadette. V krátkém herním klipu vydaném společností Nintendo je Toadette viděna pomocí svého super krumpáče od CaCaptain Toad: Treasure Tracker.

S touto aktualizací Nintendo přidává hodnocené zápasy„herní režim, který hráče každý měsíc vyzve ke zlepšení jejich hodnosti v různých režimech, zatímco on -line soutěží proti hráčům stejné úrovně.

Nintendo vágně slibuje, že tato aktualizace přidá „vylepšené ovládání pohybu“. Nejste si jisti, co to znamená, ale jste tam.

V tweetu s oznámením Nintendo škádlil další bezplatné doplňky pro Super spěch Na cestě a vyjde ještě letos.

Toto je první aktualizace hlavního obsahu Mario Golf: Super ruskýh od vydání hry v červnu na Nintendo Switch. V naší recenzi hryByla to zábava, řekla Therese McPhersonová i pro někoho, kdo si nepřizná, že je velkým fanouškem golfu.

Mario Golf Nejnovější vydání je dalším znakem toho, že se Nintendo zlepšuje v přijímání modelu podpory po spuštění, který proslavili další vydavatelé jako Ubisoft a Rockstar Games. Nintendo právě vydalo spoustu bezplatného obsahu nový pokémon snap Začátkem tohoto týdne přidal nové Pokémony a oblasti k prozkoumání. Před tím, hry jako Mario Tennis Aces A Přechod zvířat New Horizons Získejte bezplatné aktualizace měsíce a měsíce po vydání.

READ  Star Citizen dostává nové video Vše o nových lodích, protože Crowdfunding láme rekordy přes 418 milionů dolarů

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.