Aktualizace Stardew Valley 1.6 potvrzuje platnost staré fanouškovské teorie

Aktualizace Stardew Valley 1.6 potvrzuje platnost staré fanouškovské teorie

Snímek obrazovky: Dotyčná opice

nějaký Údolí Stardew Fanoušci se dnes cítí ospravedlněni poté, co tvůrce hry Eric Baron na Twitteru potvrdil, že sklízení plodin zleva doprava bylo rychlejší než sklízení zprava doleva. Zdá se, že tato chyba bude konečně opravena poté, co byla ve hře přítomna od jejího spuštění v roce 2016.

Od roku 2022 Údolí Stardew Fanoušci čekali na aktualizaci 1.6. Přestože už nějaký čas uplynul, víme o velké aktualizaci – přidání nového obsahu, oprava starých chyb a usnadnění úprav hry –Pro PC dorazí 19. března. (Bude k dispozici na konzolích a telefonech v určitém okamžiku poté.) Před akcí Baron sdílel Patch poznámky a úryvky Co čekat, když fanoušci počítají dny do 1.6, je tady. Chystaná změna potvrzuje to, co mnoho hráčů celou dobu tušilo.

12. března Barron tweetoval jednu fotku Objeví se jedna opravná poznámka, která bude součástí aktualizace 1.6 19. března. Jednoduše uvádí:

  • Opravena chyba, kdy sklizeň zleva doprava byla rychlejší než sklizeň zprava doleva

Pokud nejste a Údolí Stardew Hráč, možná nechápeš, co to znamená. Určitě byl rychlejší ve sbírání věcí z jednoho směru než z druhého. o co jde?

No, pro Už roky a roky Fanoušci mají Sdílená videa Zdá se, že je to pravda, ale nebylo to 100% potvrzeno Barone nebo předchozími poznámkami o patchi. Někteří fanoušci tedy nebyli úplně přesvědčeni, že je rychlejší a jen předpokládali, že animace vypadá jinak podle toho, jak byla sklizena. Ale ne! Sklizeň plodin zleva doprava byla o něco rychlejší a to bylo způsobeno dlouhodobou chybou.

Na otázku, zda se tato chyba vyskytuje ve hře od jejího spuštění, řekl baron„Pokud vím, tak ano.“ Poté tvůrce populární hry simulující život vysvětlil, proč se to děje. „Animace sklizně na levé straně byla o 100 milisekund delší, než měla být,“ řekl Baron. Nyní bude sklizeň zprava doleva jPusťte se co nejrychleji zleva dopravakončící a Údolí Stardew Konspirační teorie Což existuje už skoro deset let.

Všichni teď můžeme spát s vědomím, že brzy, až 19. března dorazí verze 1.6, bude sklizeň probíhat stejnou rychlostí pro všechny hráče bez ohledu na vaši orientaci. Konečně.

.

READ  Obchod Epic Games Store uvítá „hry využívající technologii blockchain“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *