Aktualizace PM: Dnes v noci je zima a další studená a větrná sobota

Jak jsem slíbil, dnes se opakovalo včerejšek. Odpolední déšť byl o něco méně intenzivní, ale prudké lijáky a klesající teploty byly běžné pro jakoukoli aktivitu. Nejvyšší hodnoty také dosáhly středních až horních 50, stejně jako ve čtvrtek. Dešťové přeháňky ubývají, jak ztrácíme maximální sluneční teplo. Naše počasí zůstává podobné až do soboty, než v neděli začne trend oteplování.

Poslechněte si naši denní předpověď pro hlavní město: Apple podcast | Amazon Echo | Více možností

Během této noci: Případné dešťové přeháňky během večera skončí a dnes v noci bude většinou jasno. Teploty klesnou do poloviny 30 až kolem 40 °C na většině území do svítání. Foukat bude severozápadní vítr o rychlosti 10 až 15 mil za hodinu, nárazy budou vyšší.

nabídka Aktuální počasí Ve Washington Post.

zítra je sobota): Pokud jste byli v této oblasti posledních pár dní, znáte cvičení. Ranní slunce ustupuje v poledne a odpoledne šedé obloze. Pravděpodobnost přeháněk se každým dnem snižuje, ale pár je možných. Střední až horní 50. pro výšky. Fouká severozápadní vítr o rychlosti 10 až 20 mil/h s vyššími nárazy.

Neděle: Obloha je slunečná a vydrží tak celý den. Vítr je také slabší. Vděčit za to můžeme vysokotlaké výstavbě v areálu. Teploty by měly lokálně stoupnout pod 60°C.

Podívejte se na předpověď Camdena Walkera na začátek příštího týdne. A pokud ještě nemáte, přidejte se k nám Facebook Následuj nás na Cvrlikání A Instagram. Pro související dopravní zprávy se podívejte na Gridlock.

Aktualizace pylu: Pyl stromů je vysoký 264,54 zrn na metr krychlový vzduchu.

Chcete, aby byla naše předpověď v 5 hodin ráno doručena do vaší e-mailové schránky? Odebírejte zde.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *