Sports Digest: 12zápasová vítězná série Manchester City Premier League končí

Aymeric Laporte z Manchesteru City je stažen Romainem Perraudem ze Southamptonu, uprostřed vpravo, při pokusu o hlavičku míče během sobotního zápasu Premier League v anglickém Southamptonu. Kirsty Wigglesworth/Associated Press

FOTBAL

Dlouhá vítězná série Manchesteru City v Premier League skončila v sobotu na 12 zápasech po remíze 1:1 na hřišti Southamptonu, který podruhé v sezóně sebral body vedoucím hráčům.

City potřebovalo hlavičku Aymerica Laporteho v 65. minutě, aby získalo bod v St. Mary’s poté, co Southampton převzal vedení přes Kylea Walkera-Peterse.

Tým Pepa Guardioly vyhrál každý zápas v lize od říjnové domácí prohry 2:0 s Crystal Palace. 30.

• Ruben Neves vstřelil pozdní gól a zajistil Wolverhamptonu vítězství 2:1 nad Brentfordem v utkání přerušeném na téměř 20 minut kvůli dronu, který se vznášel nad hřištěm.

Volej Ivana Toneyho v 71. minutě vyrovnal gól Joãa Moutinha za Wolves tři minuty před druhým poločasem. Moutinho poté přihrál Nevesovi, který v 78. vystřelil z vápna do pravého dolního rohu.

• Marcus Rashford skóroval ve třetí a poslední minutě přestávky a vynesl Manchester United výhru 1:0 nad West Hamem, která posunula tým před soupeře na čtvrté místo v Premier League.

• Newcastle získal teprve své druhé vítězství v Premier League v sezóně, když porazil Leeds 1:0, což výrazně zvýšilo jeho ambice vyhnout se sestupu.

BASKETBALL

NBA: Strážce Chicaga Bulls Alex Caruso podstoupí příští týden operaci, aby si napravil zlomené pravé zápěstí poté, co ho sestřelil Grayson Allen během třetí čtvrtiny páteční prohry 94:90 v Milwaukee.

Tým řekl, že Caruso bude přehodnocen za šest až osm týdnů. Pro Chicago (28-16) je to další těžká rána poté, co ve čtvrtek oznámilo, že strážce Lonzo Ball potřebuje artroskopickou operaci levého kolena.

READ  Vzrušující hostitelský kandidát na finále WTA. "Berou to velmi vážně."

GOLF

EVROPSKÉ TURNÉ: Scott Jamieson zůstal na kurzu, aby vyhrál drátem po drátě na šampionátu v Abu Dhabi, když zahrál birdie na poslední jamce, aby si na konci třetího kola v Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech udržel vedení o jeden úder.

Skotský hráč na pozici č. 336 a usiloval o svůj první titul od roku 2012, střílel 4 pod 68 a na prvním turnaji European Tour v roce 2022 byl celkově pod 11, poté, co se uvolnil z nerozhodného výsledku o vedení se Shanem Lowrym a Thomasem Pietersem (oba 67).

LYŽOVÁNÍ

SVĚTOVÝ POHÁR MUŽŮ: Dave Ryding se stal prvním britským vítězem v 55leté historii Světového poháru v alpském lyžování v jednom z klasických triumfů ve slalomech na mužském okruhu v rakouském Kitzbuhelu.

Ryding, který byl po úvodní jízdě šestý, vedl závěrečnou etapu, když viděl, že posledních pět závodníků udělalo velké chyby a skončilo s velkým odstupem – nebo vůbec.

Lucas Braathen, který minulý týden velkolepě vyhrál slalom ve Wengenu z 29. pozice po první jízdě, skončil se ztrátou 0,38 sekundy na druhém místě, následovaný norským týmovým kolegou Henrikem Kristoffersenem, který se po úvodní jízdě zlepšil z 24. místa.

SVĚTOVÝ POHÁR ŽENY: Týden po havárii ve vysoké rychlosti v Rakousku získala Sofia Goggia své čtvrté vítězství v pěti sjezdech Světového poháru v této sezóně v italské Cortině d’Ampezzo, a to i přes nešťastnou jízdu, ve které Italka projela zkrácenou trať Olympia delle Tofane. .

Krátce do běhu ji zasáhl velký poryv větru, Goggia byla vytlačena do šířky a musela zkontrolovat lyže, aby se dostala zpět do závodní linie. O kus dále se znovu odklonila od kurzu a málem minula bránu. Goggia ale po každé nehodě znovu nabrala rychlost a zvítězila o 0,20 sekundy před Ramonou Siebenhoferovou z Rakouska.

READ  Nejnovější zprávy Chicago Blackhawks, 2022 NHL v pravidelné sezóně: ​​3-7-22

Ester Ledecká, česká atletka, která na OH 2018 vyhrála zlato v lyžování i na snowboardu, skončila třetí, 0,26 za Goggia.

TRAŤ A POLE

HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA: Olympijská vítězka ve skoku vysokém Mariya Lasetskeneová je mezi 22 Rusy, kteří letos dostali povolení soutěžit na mezinárodních atletických závodech jako neutrální, zatímco Rusko zůstává suspendováno, uvedla v sobotu World Athletics.

Rozhodnutí přichází včas, aby Lasetskene příští měsíc obhájila svůj titul mistryně světa v srbském Bělehradě. Na seznamu jsou také stříbrná olympijská medailistka ve skoku o tyči Anzhelika Sidorova a bronzový medailista z mistrovství světa Ilja Ivanyuk.

PŘÍPRAVNÉ ŠKOLY

DÍVČÍ BASKETBAL: Natalie Simondsová měla 13 bodů, Grace Libby přidala 12 bodů a Cam Hamiltonová skončila s 10 body, když Berwick Academy porazila Bancroft School 48:31 v pátek večer ve Worcesteru v Massachusetts.

Bulldogs vyhráli svůj třetí zápas v řadě a zlepšili se na 7-2, 4-2 ve hře Eastern Independent League.

Pro resetování hesla použijte níže uvedený formulář. Po odeslání e-mailu účtu vám zašleme e-mail s kódem pro resetování.