800 000 £ zadrženo poté, co byl nalezen muž s taškami plnými peněz

800 000 £ zadrženo poté, co byl nalezen muž s taškami plnými penězMuž byl nalezen v pytlích naplněných hotovostí přesahující 800 000 liber Letiště Glasgow Byl uvězněn a peníze zabaveny.

Lucas Bocorni„Z České republiky 8. listopadu 2020 zkontrolovali tři kufry na cestu do Dubaje.

Když přistál Letiště Edinburgh Z Prahy den předtím nesl jen malou tašku. 42letý mladík se vydal do Glasgow a všechny tři tašky dostal od muže Hotel Marriott.

Byl zastaven v rámci zpravodajského vyšetřování vývozu hotovosti ze Spojeného království do Dubaje a bylo zjištěno, že tašky jsou plné peněz.

Celkem bylo v taškách nalezeno 867 030 GBP.

Pan Bukorni se přiznal Zákon o výnosech z trestné činnosti V Glasgowský nejvyšší soud 1. února.

V úterý byl odsouzen na 12 měsíců vězení a vydal příkaz ke konfiskaci na 867 520 GBP, 360 EUR a 700 EUR. Tyto údaje zahrnují peníze v tašce a na jeho osobě.

Daňový agent pro specializované případy, Jennifer Harrow„Řekl:„ Doufám, že to pošle zprávu ostatním, kteří se podílejí na tomto typu kriminálního chování. Nezastavíme se před stíháním, ale využijeme všech dostupných pravomocí k cílení na ty, kteří usilují o zisk z trestné činnosti.

Koruna bude i nadále spolupracovat s partnery v Partnerství pro organizovaný zločin a dalšími agenturami, aby zajistila odhalení těchto zločinů a stíhání odpovědných osob.

„Tyto zpětně získané peníze budou přidány do fondů, které již byly získány z výnosů z trestné činnosti, a budou znovu investovány do skotských komunit prostřednictvím programu CashBack pro společenství.“

READ  Predikce PCK vs PSM Fantasy: Prague CC Kings vs Prague Spartans Mobilizers Nejlepší tým ECS T10 Prague Fantasy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *