10 výrazně pozdních her, které byly každopádně cool

10 výrazně pozdních her, které byly každopádně cool

Pro ty z nás, kteří nemají praktické znalosti o vývoji her, je proces k nerozeznání od magie. Z prázdna je vyvoláno luxusní fantasy prostředí, živé se systémy možností a interakcí. Představte si, že se snažíte určit, jak dlouho by tento proces mohl trvat.

Vývojáři však ano a my je bereme velmi vážně. Pak si brečíme na ruce, když hry nedorazí v den vydání, protože to znamená, že je to teď pravděpodobně svinstvo a skončíme tak, že na stěny záchoda budeme kreslit podpisy fekálního materiálu jako v Duke Nukem navždy Protože k tomu vás pozdní hry nutí.

Tento článek je tu, aby vám utřel slzy a ukázal pošetilost tohoto myšlení. Stejně jako mnoho titulů s výraznými časoměřičskými handicapy skončí dobře – vlastně lépe než dobře. Absolutní svět, jako tihle.

hradní tým Vycházelo se ze třídy zemětřesení mod, který si našel cestu na scénu Half-Life mod Pevnost Classic Team. Valve střízlivě přikývlo popularitě modu a najalo si designéry modů a je připraveno pracovat na plné verzi.

A pak se svět stal gramotným online a změnil se způsob, jakým nakupujeme, pracujeme, stýkáme se a hrajeme si. Zrodily se sociální sítě. Teroristické útoky a okupace blízkovýchodních zemí zanechaly své stopy v západní kultuře. Globální ekonomika balancuje směrem k masivní bankovní krizi. Staind měl celou svou kariéru. Už je to dávno!

Pak Hradní tým 2 šel ven.

Úplně jsme čekali skvělá turistika Zúročit nový vliv PS3 v roce 2006, zvláště po tajemné prezentaci „Vision Gran Turismo“ na E3 v předchozím roce, která, jak se ukázalo, ukázala Gran Turismo 5.

A i když mezi úvodními tituly není žádná zmínka o skutečné závodní dráze – no, rozhodně by to nebylo dlouhé? Nerad vám to lámu, lidé to nějak četli v roce 2006, ale máte čtyři roky čekat GT5.

READ  Recenze filmu: Ho ho hum: "Falling for Christmas" není pro Lindsay Lohan nic zvláštního | Táto

Jednoduchý, starý příběh dítěte a hádanek společného řešení surikaty, orla a myši je vyprávěn s opravdovou něhou a krásou, když k nám dorazí finále ECHO. Ale než se to stalo, většina z nich to s ním úplně vzdala.

Team Ico zavřel své brány v roce 2011 a PS4 byla vydána v roce 2013, což vypadalo, že spíše hromadí možnosti, než aby spatřilo světlo světa. Ale s kostlivým personálem ve Studiu Japan vedeným Uedou-Sanem se dojemný a esoterický příběh naplnil ku prospěchu všech.

Kéž bychom byli všichni tak špatní lháři jako zmatení a fanatičtí herci nocNS. Pro začátek nebude absolutně žádná nejednoznačnost, proč vám dochází káva z funkční lednice. Caroline.

Posmíváme se, ale technologie animace obličeje byla v té době průlomová a cesta detektiva Colea Phelpse přes mnoho odstínů korupce v Los Angeles za éry starého Hollywoodu se vyplatila za šestileté čekání.

Ačkoli toto období je pouhé dva roky od oznámení do vydání, bylo veřejným tajemstvím, že Blizzard zaklepal StarCraft Delší pokračování. Vývoj ve skutečnosti začal v roce 2003 a byl dočasně odložen, zatímco zdroje byly směrovány do zapomenuté online verze s názvem svět plechovek. Možná jste o tom neslyšeli, je to poněkud specializované.

RTS hry už nebyly v roce 2010 populární, ale na tom nezáleželo: Nejenže byly závody vyvážené na ostří nože, ale každá mise kampaně také zahrnovala kurz, který vás donutil znovu přemýšlet. Dokonce i příběh byl zapojen. v RTS!

Inspirací pro tento seznam a důkazem toho, že dobré věci přicházejí k těm, kteří – no, odejdou a zahrají si nějaké další malé hry, je Remedy’s Alan Wake. Nedávno přepracován v roce 2021, začal žít jako prototyp v roce 2005 a rychle vytvořil senzaci v nekonvenčním a otevřeném světě kombo. Pak se stmívá.

READ  Sabalinka vyhrála Madrid Open; Zverev čelí ve finále Brettini

O pět let později se objevil jako polotelevizní pořad o spisovateli, jehož kreativita ho vlastně napadala. Alan Wake Ukažte znovu, že Remedy má jedinečný hlas ve vyprávění příběhů a jedinečný talent pro dosažení ambiciózních a svérázných kreativních vizí.

Další hra od Blizzardu, jejíž datum oznámení neříká celý příběh. Sedm let je období, jistě, ale vývoj pokračuje Diablo III Ve skutečnosti to začalo v roce 2001, pouhý rok po vydání poslední hry.

Ohromně znovu hratelný hack-and-slash měl několik kontroverzí, které musel probojovat do své finální podoby, jako je neustálá online poptávka, která není zrovna křiklavá, a některé neuvážené mechanismy aukční role. Ale jako vždy u Blizzardu nakonec zvítězil absolutní lak.

Vynechte vše, co v herním průmyslu považujeme za samozřejmé, hrajte vy Final Fantasy XV A vy si říkáte: Ano. Zdá se, že je to něco, co může trvat deset let nebo déle.

Samotný systém vaření je jednou z nejbizarnějších herních mechanik v historii, nemluvě o létajícím autě, pevně propletených chlapcích, kteří v něm jezdí, a nevyčerpatelném fantastickém světě pod ním. Po trilogii turgid FFXIII Releases, to nám všem připomnělo, proč jsme tím byli tak posedlí Final Fantasy Hry na prvním místě.

mafie Hry nikdy nebyly GT konkurentů. 2K Czech, neboli Illusion Softworks, jak byla známá v raném období mafieBylo to celé o využití prostředí jako přepychových příběhů. Nebyla to mapa, kde by se dalo chodit, vyhrabávat ikony, ale autentická filmová kulisa, po které se můžete procházet, jak chcete.

Stejně tak bylo i pokračování, i když v ambicióznějších podmínkách. A trvá roky, než se vytvoří tak luxusní a originální filmové kulisy, jako jsou ty studiové a spotřebitelské, které byly objeveny na konci dvacátého století. Zaslouží si veškerou snahu.

READ  Šimpanzi ve dvou českých zoologických zahradách nastavují denní videochaty, aby zůstali sociální, zatímco je vypnutý přepínač COVID-19

ty vyhlídky. recepty. Jedinečné příběhy, které všichni máme o tom, jak nás zastihla bouřka nebo se naučili bruslit se štíty. Dech divočiny Ukázalo se, že je to hra pro generace a trvalo prakticky celou jednu generaci, než se naplnila.

Ačkoli to bylo oficiálně oznámeno v roce 2014, práce začaly už v roce 2011. To zůstalo Zelda Fanoušci bez velkého vydání po dobu šesti let – nikdo si nestěžoval, když zírali na tyto pastelové kopce.

Napsal Phil Iwanyuk jménem GLHF.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *