YouTuber uvězněný na základě obvinění z hackerského útoku má sbírku 57 vozidel, která federálové vydražili

YouTuber uvězněný na základě obvinění z hackerského útoku má sbírku 57 vozidel, která federálové vydražili

Populárnímu YouTuberovi, který byl známý tím, že si koupil sbírku aut a vystavoval je na svém kanálu, byla tato auta zabavena a nyní se prodávají. Silniční cesta Omi In A Hellcat hlásí, že celá sbírka 57 vozidel je v aukci. Pokud máte dostatečně hluboko do kapsy, můžete získat nabídku na některé exotické předměty.

Získání Mercedes AMG GT63S 2020

Bill Omar Carrasquillo, Známý pod svým jménem na YouTube Omi v Hellcatu, Kdysi byla populární osobností YouTube s více než 818 000 odběrateli. Jeho nárok na slávu byl ukázkou jeho bohatství, zejména jeho aut, která jeho videa ukazují, jak řídí nebo kupuje. Mnoho vozidel v aukci má videa o tom, jak byla zakoupena nebo jak na nich byly provedeny úpravy.

Jeho kanál stále existuje I když už přes dva roky nezveřejnil žádné video. Po Rozsáhlé vyšetřování, Aredaktoři je nalezeno Carrasquillo nashromáždil obrovské jmění ve výši 30 milionů dolarů prostřednictvím masivního pirátského plánu, ve kterém kupoval a dále prodával materiál chráněný autorskými právy od kabelové televize. Byl odsouzen k pěti letům vězení za „pirátství kabelové televize, podvody s přístupovými zařízeními, internetový podvod, praní špinavých peněz a porušení autorských práv v hodnotě stovek tisíc dolarů“, spolu s tím, že musel propadnout své miliony a zaplatit 15 milionů dolarů v restituci. . Tyto miliony pomohly zaplatit sbírku aut, která jsou nyní v aukci.

Od tohoto psaní Aukce Obsahuje 32 aut, 25 kol a terénních vozidel. Navzdory svým zločinům měl muž slušný vkus na auta. Jsou dobré věci, které je třeba mít jako.

READ  Některá zařízení Google Nest Hub jsou blokována noční aktualizací

Snímek obrazovky: Apple/United States Marshall stažení

tam Acura NSX 2019 Aktuálně stojí 113 000 $. Nebo Audi R8 V10 2020. Nebo a Honda Civic Type R 2019.

Jiné věci ukazují, jak štědře a hloupě žil se svými penězi. Jako Lamborghini Aventador S krytem Power Ranger. Muž nejvíce miloval modely Dodge Hellcat I když, pokud na to nemůžete přijít Jeho uživatelské jméno.

Obrázek k článku s názvem YouTuber uvězněn za pirátství Federálové v aukci prodali sbírku 57 vozidel

obrázek: Apple/United States Marshall stažení

Ale potřebuje někdo dva Dodge Challenger Hellcat, jeden Charger Hellcat, jeden Durango SRT a dva Jeep Grand Cherokee Trackhawky? Mnohé z nich byly buď ze stejného modelového roku, nebo z jeho roční části.

Pokud byste chtěli přihazovat na jedno z těchto vozidel, online podávání nabídek bylo zahájeno 29. září. Živá aukce má začít 13. října v 11 hodin.M. Východní. Spolu s aukcí přichází varování od Fredaktoři: aVšechny tyto vozy se budou prodávat tak, jak jsou, a bez informací o nich věří Aby to byla pravda. Vzhledem k tomu, že tato vozidla vlastní youtuber, který se podílel na nějaké závažné trestné činnosti, pečlivě jsem tato auta prohlédl, než jsem jedno vyvezl Pro auta a kávu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *