Microsoft má tiskovou událost naplánováno na středu, 22. září. Očekává se účast Surface Duo 2, mimo jiné méně mobilních zařízení pod značkou Surface. V rámci zjevné přípravy na rychlé vydání ukončila FCC nástupce jedinečného skládacího telefonu se dvěma obrazovkami pro jeho obvyklé kolo testování a certifikace.

Windows Central telefon spatřen Skákejte typickými obručemiA i když není k dispozici celá řada specifikací, existuje několik zajímavých doplňků k modelu 2019. Dokumenty FCC uvádějí, že nová verze telefonu bude obsahovat bezdrátové připojení 5G, ultrarychlou podporu pásma a Wi-Fi. Fi 6 , a to vše se od nového telefonu tak trochu očekává. Obsahuje také NFC pro platby (což původnímu telefonu chybělo) a „Wireless Power Transfer“, což se téměř jistě jeví jako forma bezdrátového nabíjení Qi. Microsoft nikdy neodradí zařízení Surface některými speciálními těžkopádnými připojeními, že jo?

Jazyk v souborech, jako jsou pozice „face and flat“ a systém číslování softwaru, naznačuje, že se skutečně jedná o design Surface Duo příští generace. předchozí únik Bylo odhaleno, že Duo 2 bude používat procesor Snapdragon 888, trojité nastavení zadního fotoaparátu, nově vycentrovaný port USB-C a bude dodáván v matné bílé a nové černé barvě. Vypadá to také, že náraz na zadní kameru bude chonker, ale nikdo, kdo si kupuje tento typ zařízení, se nestará o jeho vynikající přenositelnost.

Ve středu budeme sledovat druhý pokus společnosti Microsoft o její vlajkový skládací telefon Android. Můžeme jen doufat, že tato osoba má původní upřesnění nutné k tomu, aby se dostala přes drahou postmodernu.